Rozjasníme zarmoucené tváře kočiček v útulku Konec Toulání

Kraslice / Sbírku organizuje Konec toulání z. s.

{}
0 %

Rozjasníme zarmoucené tváře kočiček v útulku Konec Toulání

Vybráno 8 394 Kč z 90 000 Kč
Zbývá 26 dnů
9 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 19. října 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Vážení,

v dnešní době nás všechny tíží vysoké náklady a často se soustředíme na své vlastní problémy, což je naprosto pochopitelné, ale stále tu bez povšimnutí zůstávají větší problémy jiných. V našem útulku se setkáváme se zarmoucenými tvářemi opuštěných, týraných a zbídačených zvířat. Mnoho z nás si nad takovými případy na ulicích i v médiích jen povzdechne a neudělají nic, ačkoliv jsme schopni udělat mnohem více!


My jsme toho důkazem, v hraničním městečku Karlovarského kraje v Kraslicích – náš útulek se jmenuje Konec Toulání.


Potýkáme se s finančními obtížemi, stejně jako mnoho jiných organizací, avšak i přes všechny výzvy neztrácíme svou odhodlanost pomáhat kočkám, koťatům, starším, nemocným i zdravým. 


U nás se s nimi zachází jako s živými bytostmi, poskytují jim veterinární péči, potravu a veškerou péči, kterou potřebují.

Jak sbírka pomůže?

Možná nemá každý příležitost pomáhat kočkám přímo a bezprostředně, ale je tu možnost pomoci skrze instituce a organizace. Pomoc jakákoliv – i malá – je vítána. Každá koruna se totiž počítá a dokáže velké věci.

Proto vás prosím, pokud jen trochu můžete, přispějte a získejte s námi ten úžasný pocit, že jste pomohli kočkám, které se o sebe nedokážou postarat samy. Vaše podpora bude využita na provozní náklady, jako je například rozšíření prostor, platby poplatků, zajištění stravy a veterinární péče. Dále budou vytvořena zateplená místa pro krmení.

V současné době se v útulku nachází 90 koček, které potřebují péči, a mnoho dalších koček v širším okolí. Útulek Konec Toulání působí od roku 2010 a každá forma pomoci je opravdu vřele vítána a oceňována.

Děkujeme vám za váš úžasný přístup a ochotu pomáhat. Vaše podpora udělá rozdíl v životech těchto zvířat a naplní vás pocitem, že jste skutečně přispěli k jejich blahu!

Sbírku již podpořilo 15 dárců

200 Kč — Anonymní dárce včera

„😻“
100 Kč — Karin Klemová včera

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

„Díky za Vaši práci “
150 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

1 221 Kč — Hana labonková před 2 měsíci

500 Kč — Lada Böhmová před 2 měsíci

„Posílám příspěvek a přeju vám ať se daří. “
500 Kč — Ivana před 2 měsíci

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

„Není to moc, sama vím, že kočičky potřebují spoustu, avšak snad to pomůže naplnit alespoň nějaká bříška. Děkuji za to, co děláte.“
777 Kč — Bittmanová Lucie před 2 měsíci