Charitativní crowdfunding podle pravidel

Vnímáme, že dárcovství je křehkou a důležitou součástí společnosti. Je k němu třeba přistupovat odborně a s pokorou. Důvěra dárců a účelná pomoc potřebným jsou pro nás na první místě.

Business, ani prázdná slova u nás nečekejte. Znesnáze21 vznikla, aby mohla rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to skutečně potřeba. 

Unikátní nástroj

Znesnáze21 je dárcovská platforma, která jako první  v ČR zkrátila dobu založení charitativní sbírky na desítky minut.

10 let zkušeností

Pomoc stavíme na několika letech zkušeností. Nadační fond pomoci vznikl v roce 2012 a svou první crowdfundingovou sbírku spustil už v roce 2014.

Ohlášená veřejná sbírka

Sbírku lze založit se všemi zákonnými povinnostmi a výhodami veřejné sbírky, kdy je výtěžek osvobozen od daně. 

100% ověřené sbírky

Každá sbírka projde před spuštěním důkladným ověřením. Musí mít veřejně prospěšný účel a žadatel musí doložit pravdivost informací.

Crowdfunding

Jedná se o moderní formu financování, kdy se na výslednou částku skládá veřejnost. #SpoluToDáme

Na poli dárcovství v ČR chyběl nástroj, který by dokázal zkrátit proces založení sbírky ze dnů na desítky minut. Znesnáze to umí. Dokážeme bleskově reagovat na nenadálé události a dáváme obyčejným lidem možnost říct si o pomoc bez zdlouhavé administrativy a dalších byrokratických komplikací.
Čestmír Horký, zakladatel Znesnáze

Náš tým

Čestmír Horký
zakladatel Znesnáze, strategie & vize

Karel Janeček
zakladatel Nadačního fondu pomoci a Znesnáze

Markéta Sýkorová
zakladatelka fondu

Martina Frantíková
komunikace & management

Jolana Burešová
správa sbírek & sociální poradenství

Jana Sikorová
správa sbírek & sociální poradenství

Petra Klinkovská
office management & péče

Helena Patelisová
sociální sítě & copy

Simona Patelisová
PR & marketing

Náš příběh

Psal se rok 1783. Ovce, kachna a kohout se v horkovzdušném balonu bratří Montgolfierů vznesli do vzduchu. A co víc – v pořádku se vrátili zpátky na zem. Prokázalo se tím, že v atmosféře nejsou jedovaté plyny. V ten okamžik se lidem otevřelo létání …

O více než 212 let později stojíme na startu i my. Vzlétáme s charitativní crowdfundingovou platformou znesnáze21, která otevírá bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Nasednout k nám na palubu může každý, kdo potřebuje pomoc. Ať už pro sebe, své blízké, přítele, kolegu, nebo na podporu projektu, který má veřejně prospěšný účel.

Znesnáze vám umožní snadné a rychlé založení projektové sbírky a získání finanční podpory na překonání náročného období. S pomocí dárců se odrazíte od země!

Dárce si sám vybere, který příběh podpoří a jakou částkou pomůže vystoupat nahoru.

O to, aby byl váš let bezpečný, se stará Nadační fond pomoci. Crowdfundingu se věnujeme od roku 2014. Za tu dobu jsme nabrali výšku i rychlost!