HoppyGo: Iniciativa „Ženy auta půjčují“ 

HoppyGo věří, že svět bude lepším místem, pokud lidé budou mít snadný přístup k flexibilní, dostupné a udržitelné mobilitě. Proto jsme společně s dárcovskou platformou Znesnáze21 a za podpory Nadace Kooperativy, která poskytla dar 100 000 Kč, vytvořili výzvu „Ženy auta půjčují“, na podporu mobility žen v tíživé životní situaci. 

Auta, která by jinak stála bez využití v ulicích, mohou díky vám a službě HoppyGo pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba. 

V rámci této spolupráce mohou ženy zapůjčením svého vozu pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují a přispět tak na dobrou věc. Pomáhejte s námi a zapojte se do dalších otevřených sbírek – např. do sbírky na pohonné hmoty s cílem pokrýt i tuto další nákladnou položku.  

Plná nádrž pro ženy v tíživé životní situaci & samoživitelky
149 %

Plná nádrž pro ženy v tíživé životní situaci & samoživitelky

HoppyGo jsou auta od lidí pro lidi

Pomocí aplikace spojujeme majitele aut se zájemci o pronájem vozu. Nepřidáváme do provozu další auta, využíváme ta, která by jinak stála na parkovišti. Lidé si zde mohou půjčit nejrůznější typy vozidel pro všechny příležitosti - ať už je to stěhování, víkendový výlet nebo třeba rande. K dispozici máme přes 2500 vozů různých kategorií a značek a všechna auta jsou vždy pojištěna. Majitelé vozů, kteří automobily nabízejí, si zase zajistí vedlejší příjem a pokrytí nákladů na provoz.  

Jak postupovat v případě zájmu

  1. Spojíte se s znesnáze21 přes email vyuctovani@nfpomoci.cz a napíšete nám, za jakým účelem a na jak dlouho byste vůz potřebovali. Ideálně si rovnou na hoppygo.cz vyberte i preferovaný vůz a období a pošlete nám i odkaz na dané auto. 
  2. Po schválení Vašeho požadavku se zaregistrujte do služby HoppyGo. Registraci můžete provést buď na webových stránkách a nebo si do Vašeho telefonu stáhněte mobilní aplikaci HoppyGo přes Google Play nebo AppStore. Pokud ve svém profilu vyplníte kód pozvánky HoppyZeny, rovnou vám do vašeho účtu přičteme 500 Kč.
  3. HoppyGo dále Váš účet schválí a připíše Vám potřebný kredit. Zástupci Znesnáze21 budou o Vašem požadavku HoppyGo informovat a ti se postarají, aby Váš uživatelský profil byl přednostně schválený. V případě potřeby Vám pomohou i s výběrem vhodného vozu a v neposlední řadě Vám na Váš uživatelský účet připíšou domluvenou výši kreditu pro zapůjčení vozu.
  4. Pojištění vozu a pohonné hmoty jsou součástí zápůjčky. Za poskytnutí finančních prostředků na pojištění všech zapůjčených vozů patří velký dík společnosti Kooperativa. Na to, abychom Vám byli schopni pokrýt i nutné a nezanedbatelné náklady na pohonné hmoty probíhá otevřená sbírka přímo zde na Znesnáze. Veškeré finanční prostředky v tomto směru k Vám poputují přímo přes znesnáze21 po skončení výpůjčky. Stačí, když nám po ukončení zápůjčky zašlete kopii účtenky za pohonné hmoty a vaše číslo účtu.

V případě jakékoli potřeby pomoci s registračním procesem do HoppyGo, výběrem, převzetím, či vrácením auta neváhejte kontaktovat HoppyGo zákaznickou linku na +420 220 311 769 či na emailové adrese: info@hoppygo.com .