HoppyGo: Iniciativa „Ženy auta půjčují“ 

HoppyGo věří, že svět bude lepším místem, pokud lidé budou mít snadný přístup k flexibilní, dostupné a udržitelné mobilitě. Proto jsme společně s dárcovskou platformou znesnáze a za podpory Nadace Kooperativy, která poskytla dar 100 000 Kč, vytvořili výzvu „Ženy auta půjčují“, na podporu mobility žen v tíživé životní situaci. 

Auta, která by jinak stála bez využití v ulicích, mohou díky vám a službě HoppyGo pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba. 

V rámci této spolupráce mohou ženy zapůjčením svého vozu pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují a přispět tak na dobrou věc. Pomáhejte s námi a zapojte se do dalších otevřených sbírek – např. do sbírky na pohonné hmoty s cílem pokrýt i tuto další nákladnou položku.

Novinky!

Řidičský průkaz, nebo kondiční jízdy pro pečující maminky a samoživitelky

Již dlouho zvažujete, že byste potřebovala pro zlepšení své situace řidičský průkaz, nebo ho dokonce máte, ale obáváte se toho, že jste dlouho neřídila, či nemáte dostatek zkušeností za volantem? I takové ženy projekt Ženy auta půjčují podporuje! Rádi vám dáme příspěvek na řidičský průkaz, nebo kondiční jízdy. Neváhejte se nám ozvat na vyuctovani@nfpomoci.cz a my už vám pomůžeme zprostředkovat, co potřebujete.

Pozn. Naše pomoc se odvíjí vždy od individuální situace klientky a na základě aktuálních finančních možností našeho rozpočtu, do kterého sháníme peníze formou darů od jiných fondů, nadací, grantů a od jednotlivých dárců. Mějte prosím strpení, pokud vás budeme muset zařadit na čekací listinu. Pokud čekat nechcete, můžete si svou vlastní sbírku na řidičský průkaz založit ještě dnes!

Ženy auta půjčují: sbírka pro lepší mobilitu žen v nesnázi
78 %

Ženy auta půjčují: sbírka pro lepší mobilitu žen v nesnázi

Využijte „dvorního řidiče“ a dopravte se, kam potřebujete, nebo se jím sami staňte!

Neřídíte, nebo se s dětmi řídit bojíte? Zdarma se vám pokusíme najít řidiče na míru. Do své žádosti na e-mail vyuctovani@nfpomoci.cz napište, že chcete využít možnosti „dvorních řidičů“, nic neslibujeme, ale za pokus to stojí! Nezapomeňte uvést odkud kam a kdy byste potřebovali jízdu uskutečnit. Nebo byste se chtěli přihlásit jako dobrovolník a dvorní řidič/ka vy sami? Neváhejte nás kontaktovat! – vyuctovani@nfpomoci.cz Nemusíte ani vlastnit automobil, stačí řidičský průkaz!

HoppyGo jsou auta od lidí pro lidi

Pomocí aplikace spojujeme majitele aut se zájemci o pronájem vozu. Nepřidáváme do provozu další auta, využíváme ta, která by jinak stála na parkovišti. Lidé si zde mohou půjčit nejrůznější typy vozidel pro všechny příležitosti – ať už je to stěhování, víkendový výlet nebo třeba rande. K dispozici máme přes 2500 vozů různých kategorií a značek a všechna auta jsou vždy pojištěna. Majitelé vozů, kteří automobily nabízejí, si zase zajistí vedlejší příjem a pokrytí nákladů na provoz.  

Jak postupovat v případě zájmu

Petra Žalmanová, produkční koordinátorka projektu Ženy auta půjčují

  • Spojíte se s námi – se Znesnáze – přes email petra.zalmanova@znesnaze.cz a napíšete nám, za jakým účelem byste rádi čerpali možnosti projektu Ženy auta půjčují. V případě, že máte zájem o výpůjčku automobilu, uveďte prosím na jak dlouho byste vůz potřebovali. Ideálně si rovnou na hoppygo.cz vyberte i preferovaný vůz, období a pošlete nám i odkaz na dané auto. Zbytek budete již komunikovat osobně s naší skvělou kolegyní Petrou. :) V případě řidičského průkazu, nebo jízdy s řidičem, uveďte, že se jedná o tento účel. Děkujeme a těšíme se na spojení s vámi!

Co se bude dít potom?

  • Vším vás provedeme, jak co funguje, nemusíte mít obavy, že to nezvládnete.

Zápůjčka automobilu:

  1. Spojíte se s námi – se znesnáze21 – přes email vyuctovani@nfpomoci.cz a napíšete nám, na jak dlouho byste vůz potřebovali. Ideálně si rovnou na hoppygo.cz vyberte i preferovaný vůz, období a pošlete nám i odkaz na dané auto. Také stručně popiště svou situaci a účel.
  2. Po schválení Vašeho požadavku se zaregistrujte do služby HoppyGo. Registraci můžete provést buď na webových stránkách, anebo si do Vašeho telefonu stáhněte mobilní aplikaci HoppyGo přes Google Play nebo AppStore. Pokud ve svém profilu vyplníte kód pozvánky HoppyZeny, rovnou vám do vašeho účtu přičteme 500 Kč.
  3. HoppyGo dále Váš účet schválí a připíše Vám potřebný kredit. Zástupci Znesnáze21 budou o Vašem požadavku HoppyGo informovat a ti se postarají, aby Váš uživatelský profil byl přednostně schválený. V případě potřeby Vám pomohou i s výběrem vhodného vozu a v neposlední řadě Vám na Váš uživatelský účet připíšou domluvenou výši kreditu pro zapůjčení vozu.
  4. Pojištění vozu a pohonné hmoty jsou součástí zápůjčky. Za poskytnutí finančních prostředků na pojištění všech zapůjčených vozů patří velký dík společnosti Kooperativa. Na to, abychom Vám byli schopni přispět i na nutné a nezanedbatelné náklady na pohonné hmoty probíhá otevřená sbírka přímo zde na Znesnáze. Veškeré finanční prostředky v tomto směru k Vám poputují přímo přes znesnáze21 po skončení výpůjčky. Stačí, když nám po ukončení zápůjčky zašlete kopii účtenky za pohonné hmoty a vaše číslo účtu.

V případě jakékoli potřeby pomoci s registračním procesem do HoppyGo, výběrem, převzetím, či vrácením auta neváhejte kontaktovat HoppyGo zákaznickou linku na +420 220 311 769 či na emailové adrese: info@hoppygo.com .