HoppyGo: Iniciativa „Ženy auta půjčují“ 

HoppyGo věří, že svět bude lepším místem, pokud lidé budou mít snadný přístup k flexibilní, dostupné a udržitelné mobilitě. Proto jsme společně s dárcovskou platformou Znesnáze21 a za podpory Nadace Kooperativy, která poskytla dar 100 000 Kč, vytvořili výzvu „Ženy auta půjčují“, na podporu mobility žen v tíživé životní situaci. 

Auta, která by jinak stála bez využití v ulicích, mohou díky vám a službě HoppyGo pomáhat tam, kde je to skutečně potřeba. 

V rámci této spolupráce mohou ženy zapůjčením svého vozu pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují a přispět tak na dobrou věc. Pomáhejte s námi a zapojte se do dalších otevřených sbírek – např. do sbírky na pohonné hmoty s cílem pokrýt i tuto další nákladnou položku.  

Plná nádrž pro ženy v tíživé životní situaci & samoživitelky
4 %

Plná nádrž pro ženy v tíživé životní situaci & samoživitelky

HoppyGo jsou auta od lidí pro lidi

Pomocí aplikace spojujeme majitele aut se zájemci o pronájem vozu. Nepřidáváme do provozu další auta, využíváme ta, která by jinak stála na parkovišti. Lidé si zde mohou půjčit nejrůznější typy vozidel pro všechny příležitosti - ať už je to stěhování, víkendový výlet nebo třeba rande. K dispozici máme přes 2500 vozů různých kategorií a značek a všechna auta jsou vždy pojištěna. Majitelé vozů, kteří automobily nabízejí, si zase zajistí vedlejší příjem a pokrytí nákladů na provoz.  

Jak postupovat v případě zájmu

  1. Spojíte se s znesnáze21 přes email petr.meloun@nfpomoci.cz a napíšete nám, za jakým účelem a na jak dlouho byste vůz potřebovali. Ideálně si rovnou na hoppygo.cz vyberte i preferovaný vůz a období a pošlete nám i odkaz na dané auto. 
  2. Po schválení Vašeho požadavku se zaregistrujte do služby HoppyGo. Registraci můžete provést buď na webových stránkách a nebo si do Vašeho telefonu stáhněte mobilní aplikaci HoppyGo přes Google Play nebo AppStore.
  3. HoppyGo Váš účet schválí a připíše Vám potřebný kredit. Zástupci Znesnáze21 budou o Vašem požadavku HoppyGo informovat a ti se postarají, aby Váš uživatelský profil byl přednostně schválený. V případě potřeby Vám pomohou i s výběrem vhodného vozu a v neposlední řadě Vám na Váš uživatelský účet připíšou domluvenou výši kreditu pro zapůjčení vozu.
  4. Pojištění vozu a pohonné hmoty jsou součástí zápůjčky. Za poskytnutí finančních prostředků na pojištění všech zapůjčených vozů patří velký dík společnosti Kooperativa. Na to, abychom Vám byli schopni pokrýt i nutné a nezanedbatelné náklady na pohonné hmoty probíhá otevřená sbírka přímo zde na Znesnáze. Veškeré finanční prostředky v tomto směru k Vám poputují přímo přes znesnáze21 po skončení výpůjčky. Stačí, když nám po ukončení zápůjčky zašlete kopii účtenky za pohonné hmoty a vaše číslo účtu.

V případě jakékoli potřeby pomoci s registračním procesem do HoppyGo, výběrem, převzetím, či vrácením auta neváhejte kontaktovat HoppyGo zákaznickou linku na+420 220 311 769 či na emailové adrese: info@hoppygo.com .