100 milionů pro Martínka: sbírkou to neskončilo

Když se na konci léta 2023 začalo mluvit o příběhu malého Martínka, mnoho lidí si klepalo na čelo, že 100 milionů je tak řka nemožné sbírkou vybrat. Ale to „nemožné“ se stalo skutečností. Příběh Martínka se stal naprosto virálním a na léčbu v zahraničí vybírala celá Česká republika! Celkem jste na darovacích portálech Martínkovi na léčbu zaslali 152 736 666,-. Získal tak částku vyšší, než byl cíl sbírky. Rodina ale do poslední chvíle nevěděla, kolik budou náklady na léčbu přesně. Martínek již zákrok absoloval a rodina Martínka se proto rozhodla zbylé finance přerozdělit dalším potřebným. Na této stránce najdete, jakým klientům na Znensáze Martínkův příběh pomohl a jakou částkou.

Celé Česko na pomoc Martínkovi

„Pod heslem, že nic není nemožné, jsme chtěli přiložit ruku k dílu. Pomoci tak, jak je v našich možnostech. Kromě nárazových dárců, máme již mnoho pravidelných dárců a příznivců, se kterými nejvíce komunikujeme skrze sociální sítě a newsletter. Nechtěli jsme nečinně sedět stejně jako zbytek republiky. Takováto míra pospolitosti národa je vždy silným, až historickým, okamžikem,“ vzpomíná na sbírku zakladatel Znesnáze Čestmír Horký.
Cena za život pro Martínka: 100 milionů
97 %

Cena za život pro Martínka: 100 milionů

Martínek je nyní doma a zotavuje se po operaci, která proběhla ve Francii. Vše nasvědčuje tomu, že jeho vyhlídky jsou slibné, a že na léčbu reaguje dobře. Martínkovu cestu s námi můžete sledovat dál.

Kde vaše finance zaslané Martínkovi ještě pomáhají?

300 000 Kč dá Lilli novou buoucnost, díky operaci v zahraničí bude žít plnohodnotnější život. Lilli je ke všemu nadprůměrně inteligentní a šikovná holčička.
Operace v zahraničí změní Lilli život
84 %

Operace v zahraničí změní Lilli život

V mžiku bylo vše jinak. Rodině Davida dodává naději 300 000 ze sbírky Martínka, které mu pomohou přiblížit se znovu životu, jaký žil před nehodou.

Davida srazilo auto. Pomozme mu vrátit se zpět do života!
105 %

Davida srazilo auto. Pomozme mu vrátit se zpět do života!