Operace v zahraničí změní Lilli život

Kamenický Šenov, Prácheň / Sbírku organizuje Lillife, z.s., Tomáš Soukup

{}
0 %

Operace v zahraničí změní Lilli život

Vybráno 6 080 527 Kč z 10 000 000 Kč
Zbývá 208 dnů
61 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Už toho mám za sebou opravdu hodně. Ale ještě víc před sebou. 

Ahoj, já jsem Lillinka, je mi skoro 7 let. Z porodnice mě pouštěli jako zdravou holčičku s velkýma očima. Ty mám pořád, ale postupně mi k nim přibyla spousta diagnóz a nemocí.  

Nejvíc mě trápí Crouzonův syndrom, který je vidět na první pohled, hydrocephalus, který se schovává uvnitř mé hlavičky, a také tracheostomie, což je ta trubička, která mi kouká z krku. Trpím ještě i na nedoslýchavost, a proto musím nosit naslouchadla. To všechno s rodiči zatím zvládám. 

Abych mohla normálně dýchat, jíst a mluvit, potřebuji vaši pomoc. 

V 9 letech bych mohla postoupit operaci střední části obličeje, ale bohužel tuto operaci nedělají nikde v České republice a neplatí ji žádná zdravotní pojišťovna. Nejspíš budu muset do Texasu, tam už to umí. Největší překážkou k absolvování operace je její cena, tato operace a následná léčba stojí cca 10 000 000,-. Tento postup léčby nám byl doporučen i ve Fakultní nemocnicí v Motole. 

Částku na operaci, která mi může změnit život, si mamka s taťkou dovolit nemohou, bez pomoci velkého množství hodných lidí to nezvládneme. 

Přes všechna ta trápení jsem veselá holčička. Ráda koukám na pohádky, počítám a zbožňuji sudoku a hlavolamy. Abych mohla chodit do školky, tak moje maminka odešla po 14 letech od Policie ČR a musí mi dělat asistentku. Pravidelně jezdíme k různým doktorům, hlavně do Fakultní nemocnice v Motole a taky 2x ročně do Jánských Lázní. I když je to velmi náročné na čas a taky peníze, tak všichni v mém okolí věří, že mi to všechno včetně té operace pomůže a budu žít plnohodnotný život.  

Pomůžete mi lépe dýchat, jíst a taky mluvit? Slibuju Vám, že až budu velká, tak o mě ještě uslyšíte! :-) Každému dárci z celého srdce děkujeme, nedá se to ani slovy vyjádřit.

--------------------------------

K tématu:

Sbírku již podpořilo 683 dárců

„Výtěžek z kasičky v železářství Klempo v České Kamenici. Všem zákazníkům a dárcům moc děkujeme a vážíme si Vaší pomoci. “
10 622 Kč — Železářství Klempo Česká Kamenice před 3 dny

500 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„Převod darů ze sbírkového účtu ze dne 10.5.-22.5.2023“
1 200 Kč — znesnáze21 před 2 týdny

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny

„S mou rodinou vám držíme palce a věříme, že všechno dobře dopadne. Držte se!“
500 Kč — Petr Hrůza před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Od Tomika .... “
5 000 Kč — Radek Čipera před měsícem

„Tu částku vybereme, neboj se ❤️🍀“
158 Kč — Obinn Magic před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

252 Kč — Lucie Vavroušková před měsícem