Radostné zítřky pro rodinu samoživitelky

Plzeň / Sbírku organizuje Anna Bystřická

{}

Radostné zítřky pro rodinu samoživitelky

0 %

Vybráno 52 761 Kč z 45 000 Kč
Zbývá -1237 dnů
Sbírka byla ukončena 24. ledna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Hlavními hrdiny tohoto příběhu jsou desetiletý kluk Míša a já, jeho maminka Anna. Vytoužený chlapeček se narodil v dubnu roku 2010, brzy se ukázalo, že má ADHD a Aspergerův syndrom. Od roku 2013 jsme spolu sami a radostně proplouváme životem. :-) Díky vřelé pomoci rodiny a blízkých v přátel jsme překonali mnohé. Až tento rok se nám stal osudným.

V souvislosti s koronavirovou epidemií a následnými opatřeními se zhoršil synkův stav natolik, že byla nutná hospitalizace na psychiatrickém oddělení... Prožili jsme neskutečně těžké období – téměř dva a půl měsíce dlouhém odloučení. Zároveň přišly finanční ztráty s ohledem na nutné stěhování, snížení úvazku v zaměstnání... S vyhlášením nouzového stavu na začátku října jsem nastoupila opětovně na ošetřovné, a tak nastaly další finanční těžkosti. Blížící se svátky...

Přejeme si hlavně hodně zdravíčka – na těle i na dušičce. Oba docházíme na terapie a rehabilitace. V posledních měsících jsem se hodně zadlužila... Moc by mi pomohl jakýkoli finanční dar na pokrytí nákladů s bydlení – úhradu 3 nájmů.

Za ušetřené penízky bych mohla splatit alespoň část dluhů a udělat pěknější Vánoce. :-) Věřím, že si je vytvoříme nádherné i tak. Máme se moc rádi a bojujeme! Každý den je veselejší, syn dělá obrovské pokroky. Máme jeden druhého. Chybí nám „jen“ ty korunky ke štěstí a klidnějším zítřkům. Předem děkujeme za přečtení.

A+M

Zdravíme dobré dušičky v novém roce!!!

15. 01. 2021

Rok 2020 uzavřel svá vrátka... Nový rok 2021 přináší nové naděje. Pevně věřím, že i lepší zítřky pro nás všechny :-) Děkujeme, že jste nám pomohli odrazit se ode dna. Vážíme si obrovské podpory i vašich nádherných vzkazů. Věřte, že učiním vše pro to, aby byl můj syn co nejšťastnější a spokojený ve svém tělíčku :-) Samozřejmě, není to jen o penězích. Ale bez nich je vše o mnoho těžší... Nasbíralo se více, než jsme doufali. Dojalo mě, kolik blízkých i vzdálenějších nám vyjádřilo svou přízeň. Ze srdce vám všem děkujeme :-) Přejeme hlavně hodně zdravíčka :-) Kéž máte kolem sebe milující bytosti, protože láska je to, co dělá život kouzelným :-)

A+M

Děkujeme za Vaši podporu!

08. 12. 2020

Ze srdce děkujeme všem zlatým dušičkám, které pomáhají :-) Velmi si toho vážíme. Jsme moc dojatí a šťastní :-) Dáváte nám sílu - nejen díky korunkám, ale i skrze krásná slova podpory :-) Přejeme nádherné předvánoční dny :-) A+M

Sbírku již podpořilo 52 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

121 Kč — Cenda před 4 lety

„Aničko a Miško, držte se. Myslím, na vás. Bude určitě lépe 😘“
373 Kč — Lucie Hošková před 4 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

500 Kč — Tereza Malá před 4 lety

333 Kč — Jan Kledrowetz před 4 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Maly dar, ktery doufame potesi. Drzte se, date to!“
777 Kč — Vratilovi před 4 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 4 lety