Radostné zítřky pro rodinu samoživitelky

Plzeň / Organizer: Anna Bystřická zc.manzes@anna.akcirtsyb

{}
0 %

Radostné zítřky pro rodinu samoživitelky

Amount raised 52 761 Kč of 45 000 Kč goal
Left -1181 days
117 % z původního cíle
The campaign has ended 24. January 2021

Help by sharing

Hlavními hrdiny tohoto příběhu jsou desetiletý kluk Míša a já, jeho maminka Anna. Vytoužený chlapeček se narodil v dubnu roku 2010, brzy se ukázalo, že má ADHD a Aspergerův syndrom. Od roku 2013 jsme spolu sami a radostně proplouváme životem. :-) Díky vřelé pomoci rodiny a blízkých v přátel jsme překonali mnohé. Až tento rok se nám stal osudným.

V souvislosti s koronavirovou epidemií a následnými opatřeními se zhoršil synkův stav natolik, že byla nutná hospitalizace na psychiatrickém oddělení... Prožili jsme neskutečně těžké období – téměř dva a půl měsíce dlouhém odloučení. Zároveň přišly finanční ztráty s ohledem na nutné stěhování, snížení úvazku v zaměstnání... S vyhlášením nouzového stavu na začátku října jsem nastoupila opětovně na ošetřovné, a tak nastaly další finanční těžkosti. Blížící se svátky...

Přejeme si hlavně hodně zdravíčka – na těle i na dušičce. Oba docházíme na terapie a rehabilitace. V posledních měsících jsem se hodně zadlužila... Moc by mi pomohl jakýkoli finanční dar na pokrytí nákladů s bydlení – úhradu 3 nájmů.

Za ušetřené penízky bych mohla splatit alespoň část dluhů a udělat pěknější Vánoce. :-) Věřím, že si je vytvoříme nádherné i tak. Máme se moc rádi a bojujeme! Každý den je veselejší, syn dělá obrovské pokroky. Máme jeden druhého. Chybí nám „jen“ ty korunky ke štěstí a klidnějším zítřkům. Předem děkujeme za přečtení.

A+M

Zdravíme dobré dušičky v novém roce!!!

15. 01. 2021

Rok 2020 uzavřel svá vrátka... Nový rok 2021 přináší nové naděje. Pevně věřím, že i lepší zítřky pro nás všechny :-) Děkujeme, že jste nám pomohli odrazit se ode dna. Vážíme si obrovské podpory i vašich nádherných vzkazů. Věřte, že učiním vše pro to, aby byl můj syn co nejšťastnější a spokojený ve svém tělíčku :-) Samozřejmě, není to jen o penězích. Ale bez nich je vše o mnoho těžší... Nasbíralo se více, než jsme doufali. Dojalo mě, kolik blízkých i vzdálenějších nám vyjádřilo svou přízeň. Ze srdce vám všem děkujeme :-) Přejeme hlavně hodně zdravíčka :-) Kéž máte kolem sebe milující bytosti, protože láska je to, co dělá život kouzelným :-)

A+M

Děkujeme za Vaši podporu!

08. 12. 2020

Ze srdce děkujeme všem zlatým dušičkám, které pomáhají :-) Velmi si toho vážíme. Jsme moc dojatí a šťastní :-) Dáváte nám sílu - nejen díky korunkám, ale i skrze krásná slova podpory :-) Přejeme nádherné předvánoční dny :-) A+M

52 donations

“Hodne stesti a zdravi :-)”
1 000 Kč — Hanka & David 3 years ago

373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Přejeme požehnané Vánoce! Peníze přinášejí radost jen krátkodobě. Ježíš, jehož skutečné narození si připomínáme v této době, přináší pomoc (záchranu) úplnou.”
3 000 Kč — Filip & Káťa 3 years ago

“Ať se vám daří a ať se vám komplikace nejen v dalším roce vyhnou!”
5 000 Kč — Jakub 3 years ago

200 Kč — D&M 3 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Držíme palce a přejeme krásné Vánoce.”
1 221 Kč — Zuzana V. 3 years ago

“Držím Vám palce ve Vaší nesnadné situaci.”
4 000 Kč — Dagmar Bruothová 3 years ago

“Hodně štěstí.”
777 Kč — David z Brna 3 years ago

373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

Discover more

Last chance for Boris. Let’s give him hope!
41 %

Last chance for Boris. Let’s give him hope!

Ares trpí: Pomozte mu s drahou léčbou a ulevte mu od bolesti!
16 %

Ares trpí: Pomozte mu s drahou léčbou a ulevte mu od bolesti!

Po pádu ze střechy zůstal táta Honza ochrnutý. Pomozme mu rehabilitovat!
101 %

Po pádu ze střechy zůstal táta Honza ochrnutý. Pomozme mu rehabilitovat!