6letý Oliverek se s onemocněním pere jako lev, podpořme jeho boj

Zlín / Sbírku organizuje Markéta Gabryšová

{}

6letý Oliverek se s onemocněním pere jako lev, podpořme jeho boj

0 %

Vybráno 6 495 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -649 dnů
Sbírka byla ukončena 09. září 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Oliverek je náš dnes již 6letý chlapeček, který se narodil předčasně, kvůli zjištění hydrocefalu (neodtékal mu mozkomíšní mok) prodělal několik operací, a nakonec mu byl zaveden V-P shunt (hadička, která odvádí mozkomíšní mok do bříška).

Bojovník Oliver

Jeho prognózy nebyly vůbec optimistické, bylo nám řečeno, že se nebude hýbat ani vnímat. Naštěstí je Oliver bojovník, i když mu život hází klacky pod nohy.

On se nevzdává a bojuje jako lev!

Později mu byla diagnostikovaná Dětská mozková obrna a ve 3 letech se přidala i epilepsie. Proto je důležitá intenzivní rehabilitace, ergoterapie a logopedie na klinice Axon ve Zlíně. Tyto rehabilitace nejsou hrazeny ze strany zdravotní pojišťovny, musíme je platit z vlastních zdrojů. 

Když Oliverek ve 3 a půl letech udělal své první kroky, byla jsem štěstím bez sebe.

Cvičení se vyplácí a výsledky se pomalu ale jistě dostavují. Sice je to dřina i finančně náročná cesta, ale naštěstí nás doposud finančně i psychicky podporovali dobří lidé z našeho okruhu blízkých. K dalším pokrokům a lepším vyhlídkám do budoucna bychom ale potřebovali pokračovat v intenzivních rehabilitacích. Bohužel již začínáme být my i naše okolí finančně přetíženi.

V současné době máme také podanou žádost o invalidní vozík, na kterém ovšem musíme mít finanční spoluúčast. 

Jak sbírka pomůže? 

Rehabilitace výrazně pomáhají rozvíjet funkční schopnosti Oliverka. Konkrétně se jedná o hiporehabilitaci, neurorehabilitaci, ergoterapii, logopedii. Chceme pro Oliverka udělat maximum, a tak Vás moc prosíme o finanční podporu, která tohle umožní

Rozhodnete-li se přispět, patří Vám velké poděkování, moc si toho vážíme! Slibujeme, že Oliverek bude na sobě pracovat a díky příspěvku ho posuneme zase o kousek dál.

Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle - Mahátma Gándhí

Sbírku již podpořilo 12 dárců

„Ať to Bůh žehná a chrání. “
200 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety