Tadík bude rehabilitovat

Kosmonosy a okolí / Sbírku organizuje Srdcem pro Kosmonosy

Tadík bude rehabilitovat

0 %

Vybráno 57 961 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -687 dnů
Sbírka byla ukončena 28. července 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme Jana a Sandra ze spolku Společně srdcem a touto sbírkou se snažíme pomoci Tadáškovi Dragounovi, který žije se svojí rodinou právě v Kosmonosech.

Táda se narodil předčasně ve 26. týdnu. Porod byl komplikovaný a v 1. roce života prodělal 11 narkóz, další 2 roky se na něj nabalovaly nové a nové zdravotní problémy a bohužel i další narkózy. První 3 roky Tadíkova života jeho rodina doslova bojovala o jeho život. Ve 3. roce života se jeho stav začal stabilizovat a tělo přijalo VP shunt, což je pomůcka, která mu pomáhá odvádět nahromaděný mozkomíšní mok. Tadeáškova diagnóza je dětská mozková obrna, kde jsou postiženy všechny končetiny, ale ty horní více než ty dolní. A dále chlapec bojuje s hydrocefalem, oční vadou a dalšími diagnózami.

Výtěžek sbírky půjde na rehabilitace, které Tadík nutně potřebuje.

Táda se navzdory svým diagnózám nikdy nevzdal. Ve 4 letech se postavil na nožičky a začaly jeho první kroky. Jeho rodina dělala vše s nadějí, trpělivostí a láskou, aby se Tadík po malinkých krůčcích dostal tam, kde ve svých 9letech je. Byla to dlouhá a nesnadná cesta a další cestu mají před sebou. Pojďme jim jejich snažení alespoň trochu zpříjemnit.

Naše akce spojená s touto sbírkou vyústí charitativním jarmarkem dne 28. 05. 2022 na Černínském náměstí v Kosmonosech. Na jarmarku potkáte lokální řemeslníky, švadleny, naše tvořivé sousedy a budete moci ochutnat něco dobrého ke kávě. Pro děti budou připraveny dílničky a doprovodný program. Budeme rádi, když se za námi zastavíte a pomůžete nám pomáhat, nebo pošlete rovnou příspěvek do této sbírky. Tadík si to zaslouží!

Děkujeme!

Partneři sbírky 1

Nadační fond ŠKODA AUTO.

Patronem sbírky je Nadační fond ŠKODA AUTO.

Sbírku již podpořilo 23 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — LucieH před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

383 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 221 Kč — Epixo BW s.r.o. před 2 lety

„Tádovi přeji mnoho sil a energie, je to bojovník👍🏻 A to samé rodičům❤️“
500 Kč — Káča před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety