Tadík bude rehabilitovat

Kosmonosy a okolí / Zbierku organizuje Srdcem pro Kosmonosy moc.liamg@kavon.ydnes

0 %

Tadík bude rehabilitovat

Vybraných 4 997 Kč z 50 000 Kč
Zostáva 73 dní
10 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 28. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme Jana a Sandra ze spolku Společně srdcem a touto sbírkou se snažíme pomoci Tadáškovi Dragounovi, který žije se svojí rodinou právě v Kosmonosech.

Táda se narodil předčasně ve 26. týdnu. Porod byl komplikovaný a v 1. roce života prodělal 11 narkóz, další 2 roky se na něj nabalovaly nové a nové zdravotní problémy a bohužel i další narkózy. První 3 roky Tadíkova života jeho rodina doslova bojovala o jeho život. Ve 3. roce života se jeho stav začal stabilizovat a tělo přijalo VP shunt, což je pomůcka, která mu pomáhá odvádět nahromaděný mozkomíšní mok. Tadeáškova diagnóza je dětská mozková obrna, kde jsou postiženy všechny končetiny, ale ty horní více než ty dolní. A dále chlapec bojuje s hydrocefalem, oční vadou a dalšími diagnózami.

Výtěžek sbírky půjde na rehabilitace, které Tadík nutně potřebuje.

Táda se navzdory svým diagnózám nikdy nevzdal. Ve 4 letech se postavil na nožičky a začaly jeho první kroky. Jeho rodina dělala vše s nadějí, trpělivostí a láskou, aby se Tadík po malinkých krůčcích dostal tam, kde ve svých 9letech je. Byla to dlouhá a nesnadná cesta a další cestu mají před sebou. Pojďme jim jejich snažení alespoň trochu zpříjemnit.

Naše akce spojená s touto sbírkou vyústí charitativním jarmarkem dne 28. 05. 2022 na Černínském náměstí v Kosmonosech. Na jarmarku potkáte lokální řemeslníky, švadleny, naše tvořivé sousedy a budete moci ochutnat něco dobrého ke kávě. Pro děti budou připraveny dílničky a doprovodný program. Budeme rádi, když se za námi zastavíte a pomůžete nám pomáhat, nebo pošlete rovnou příspěvek do této sbírky. Tadík si to zaslouží!

Děkujeme!

Zbierku dosiaľ podporili 6 darcov

1 221 Kč — Epixo BW s.r.o. včera

„Tádovi přeji mnoho sil a energie, je to bojovník👍🏻 A to samé rodičům❤️“
500 Kč — Káča pred 2 týždňami

1 221 Kč — Anonymný darca pred 3 týždňami

500 Kč — Anonymný darca pred 3 týždňami

1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 týždňami

555 Kč — Anonymný darca pred 3 týždňami