Spolehlivé auto na dlouhé cesty pro nemocnou Šarlotku

Hradec Králové / Sbírku organizuje Eva Papoušek Kavanová

{}

Spolehlivé auto na dlouhé cesty pro nemocnou Šarlotku

0 %

Vybráno 81 251 Kč z 350 000 Kč
Zbývá -870 dnů
Sbírka byla ukončena 23. července 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Šarlotka je veselá a milá holčička, její život je ale trochu jiný… Většinu času tráví u lékařů, na rehabilitačních procedurách a na speciálních terapiích. Téměř každý den někam dojíždíme v našem starém, dosluhujícím automobilu. Snažíme se, aby dcerka měla tu nejlepší péči, která přináší pokroky a zkvalitňuje její život. To však stojí nejen naše úsilí, ale také velké finanční prostředky a na nové auto již nezbývá.

Bezpečné a spolehlivé auto je pro nás nezbytné. Jezdíme velké vzdálenosti a nemůžeme si dovolit, aby nám auto vypovědělo.

Příspěvek od státu byl rodině bohužel zamítnut… Do pomoci se zapojily nadace a nadační fondy částkou ve výši 140 tisíc Kč. Dalších 50 tisíc Kč získá rodina prodejem stávajícího auta a na zbývající částku by rádi vybrali s vaší pomocí.

Naše dcera se narodila předčasně ve 27. týdnu těhotenství komplikovaným porodem. Prodělala dětskou mozkovou obrnu, nemohla dýchat, proto musela být na kyslíkovém přístroji. Z porodnice jsme odcházeli domů až po čtyřech měsících. 

Ačkoliv jsme poctivě cvičili Vojtovu metodou, absolvujeme měsíční intenzívni pobyty v Praze, hiporehabilitace Telc a další speciální metody cvičení, její stav se výrazně nemění. Šarlotky chůze, bohužel není ideální. A na delší vzdálenosti je nemožná…

Věřím, že pro dceru dělám maximum s nadějí, že na tom jednou bude lépe a naše úsilí se odrazí na jejím zdraví. Sama je velice šikovná a odhodlaná, a to je to nej! Vždyť dosud zvládla více než tisíc dní s Vojtovou metodou, protahování, jízdy na koni, plavání a nespočet posilovacích cviků!

Děkuji Vám všem z celého ♡

Sbírku již podpořilo 69 dárců

„Vstřícnost, vlídnost, empatii H.“
777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Denisovič před 3 lety

„Preji mnoho Boziho pozehnani cele rodine.“
400 Kč — Edita před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Ušetřeno vyúčtováním za bydlení :-) od důchodkyně.“
1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Snad se vybere 🙏“
420 Kč — Jakub Bína před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Držte se, moc na vás myslím ♥️“
121 Kč — Lenka Stickelová před 3 lety

300 Kč — Maty Kozubovský před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety