Spolehlivé auto na dlouhé cesty pro nemocnou Šarlotku

Hradec Králové / Sbírku organizuje Eva Papoušek Kavanová

{}
0 %

Spolehlivé auto na dlouhé cesty pro nemocnou Šarlotku

Vybráno 81 251 Kč z 350 000 Kč
Zbývá -789 dnů
23 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 23. července 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Šarlotka je veselá a milá holčička, její život je ale trochu jiný… Většinu času tráví u lékařů, na rehabilitačních procedurách a na speciálních terapiích. Téměř každý den někam dojíždíme v našem starém, dosluhujícím automobilu. Snažíme se, aby dcerka měla tu nejlepší péči, která přináší pokroky a zkvalitňuje její život. To však stojí nejen naše úsilí, ale také velké finanční prostředky a na nové auto již nezbývá.

Bezpečné a spolehlivé auto je pro nás nezbytné. Jezdíme velké vzdálenosti a nemůžeme si dovolit, aby nám auto vypovědělo.

Příspěvek od státu byl rodině bohužel zamítnut… Do pomoci se zapojily nadace a nadační fondy částkou ve výši 140 tisíc Kč. Dalších 50 tisíc Kč získá rodina prodejem stávajícího auta a na zbývající částku by rádi vybrali s vaší pomocí.

Naše dcera se narodila předčasně ve 27. týdnu těhotenství komplikovaným porodem. Prodělala dětskou mozkovou obrnu, nemohla dýchat, proto musela být na kyslíkovém přístroji. Z porodnice jsme odcházeli domů až po čtyřech měsících. 

Ačkoliv jsme poctivě cvičili Vojtovu metodou, absolvujeme měsíční intenzívni pobyty v Praze, hiporehabilitace Telc a další speciální metody cvičení, její stav se výrazně nemění. Šarlotky chůze, bohužel není ideální. A na delší vzdálenosti je nemožná…

Věřím, že pro dceru dělám maximum s nadějí, že na tom jednou bude lépe a naše úsilí se odrazí na jejím zdraví. Sama je velice šikovná a odhodlaná, a to je to nej! Vždyť dosud zvládla více než tisíc dní s Vojtovou metodou, protahování, jízdy na koni, plavání a nespočet posilovacích cviků!

Děkuji Vám všem z celého ♡

Sbírku již podpořilo 69 dárců

„Sarlotka“
2 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Eva papousek kavanova“
373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 000 Kč — Marek Sovka před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Pilně cvičte i malinký pokrok je hodně. Držím palce“
500 Kč — Mirka před 2 lety

5 000 Kč — Zásilkovna s.r.o. před 2 lety

1 000 Kč — Vladimír Žitný před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

21 Kč — Anonymní dárce před 2 lety