Senioři v ukrajinských domovech akutně potřebují pleny

ČR/Ukrajina / Sbírku organizuje Olí Štrejbarová & Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Senioři v ukrajinských domovech akutně potřebují pleny

Vybráno 242 094 Kč z 77 000 Kč
Zbývá -185 dnů
314 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 02. dubna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Situaci na Ukrajině všichni sledujeme a většině z nás to rve srdce. Většina pomáhá maminkám, dětem, ale i vojákům samotným. Na koho se ale zapomíná jsou SENIOŘI.

A já vůbec nechápu proč! Nechci z toho získat pocit, že jen proto, že už jsou staří a tím pádem "neužiteční". Bojí se stejně jako ostatní. Jsou často upoutaní na lůžko v domově pro seniory a bezmocní. Jejich děti je, ač v slzách a trápení, musely opustit, aby zachránily jejich vnoučata.

Právě teď se s kamarády snažíme zjistit, jak alespoň některé z nich dostat do českých domovů seniorů, kde je bohužel kapacita roky plná. Nevzdáváme se a snažíme se průběžně s tím najít další potřebnou pomoc s problémy.

Tím nejaktuálnějším je AKUTNÍ NEDOSTATEK PLEN pro SENIORY v ukrajinských domovech důchodců.

Snad se nám za pomoci ambasády, dopravců i dobrých lidí pomůže dostat k nim tuto pomoc, než je budeme moci dostat do bezpečí za rodinami. Moc vás proto prosíme, i když víme, že už je většina z vás z peněz vyždímaná, že pomáháte kde jen můžete, i když víme, že teď všechno zdraží a vy sami budete mít málo a musíte s tím počítat, i když teď vidíte prosby o pomoc všude... prosím, nesmíme na seniory společně s ostatními zapomenout.

Jsou to milující rodiče a prarodiče. Jsou to vystrašení lidé. A kromě toho, že si zaslouží lásku a bezpečí stejně jako všichni, potřebují teď také tuto nezbytnost a důstojnost, kterou jim zaručí. Z celého srdce vám děkujeme!

Sbírku již podpořilo 216 dárců

373 Kč — J před 6 měsíci

„❤“
1 500 Kč — Hana Mičunovičová před 6 měsíci

1 221 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

500 Kč — Nikola Groverová před 6 měsíci

„děkuji“
555 Kč — Markéta K. před 6 měsíci

1 000 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

2 000 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci