Rehabilitace pro Adélku s DMO

Trhové Sviny / Sbírku organizuje Petra Jiranová zc.manzes@avonarij.ep

{}
0 %

Rehabilitace pro Adélku s DMO

Vybráno 44 974 Kč z 44 697 Kč
Zbývá -621 dnů
101 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 24. listopadu 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Dcera Adélka se narodila před 15 lety s dětskou mozkovou obrnou – spastická diparéza. Při narození nic nenasvědčovalo tomu, že by Adélka mohla mít nějaké zdravotní problémy. Porod proběhl v pořádku a v termínu. V 6. měsíci jsme začali pozorovat menší problémy v sedu, později i v chodítku. Adélka nepoužívala nožičky a ani nelezla, nožičky za sebou jenom tahala. V 1 roce přišli lékaři s diagnózou DMO.

Začali jsme tedy cvičit Vojtovu metodu a k tomu využívatdalší doplňkové terapie, jako je perličková koupel, hipoterapie, masáže amanuální protahování. Díky cvičení i 4x denně se Adélka dostala z plazení až k chůzi s trojbodovými hůlkami. Dokáže však ujít jen kousek. Na delší vzdálenosti a do školy využívá invalidní vozík.

Dcera již absolvovala dvě operace, kdy ji prodloužili Achillovy šlachy. V roce 2010 se nám podařilo absolvovat speciální rehabilitaci v Adeli centru v Piešťanech a o dva roky později Klim-Therapy v Klimkovicích, kam se snažíme jezdit pravidelně. Tato terapie Adélce moc pomáhá zlepšit stabilitu, chůzi a posílit svalstvo.

Nyní u nás v Českých Budějovicích otevřeli novou pobočku neurorehabiliace Armandi Therapy Clinic a za to jsme moc rádi. Bohužel nám natolik potřebnou péči chybí finance.

 

Proto prosíme o pomoc Vás hodné lidičky, aby mohla Adélka nadále pravidelně rehabilitovat, neboť je to pro ni moc důležité. Je to běh na dlouhou trať, ale stále doufáme, že dcerka bude jednou samostatně chodit. Děkujeme, ženám pomáháte na cestě ke splnění našeho velkého snu.

Poděkování

16. 11. 2020

Chtěla bych moc poděkovat všem dárcům, kteří zatím podpořili naši sbírku. Sbírka za chvilku končí a i když se celá částka nevybere, jsme vděčni za každou korunu. Adélka se moc těší na intenzivní rehabilitace, které ji v brzké době čekají. Ví dobře, jak moc jí pomáhají a vždy má radost z pokroků. ❤️❤️

Sbírku již podpořilo 51 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

311 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

600 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Menší příspěvek, ale určitě přibudou další!“
300 Kč — Burešovi před 2 lety

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Adélko držím moc palce ❤️“
5 555 Kč — Pavel H. před 2 lety

„Držíme palce“
1 000 Kč — Slamák + Kristýna Týmalová před 2 lety

121 Kč — Martina Profotová před 2 lety