Rehabilitace pro Adélku s DMO

Trhové Sviny / Sbírku organizuje Petra Jiranová

{}

Rehabilitace pro Adélku s DMO

0 %

Vybráno 44 974 Kč z 44 697 Kč
Zbývá -1298 dnů
Sbírka byla ukončena 24. listopadu 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dcera Adélka se narodila před 15 lety s dětskou mozkovou obrnou – spastická diparéza. Při narození nic nenasvědčovalo tomu, že by Adélka mohla mít nějaké zdravotní problémy. Porod proběhl v pořádku a v termínu. V 6. měsíci jsme začali pozorovat menší problémy v sedu, později i v chodítku. Adélka nepoužívala nožičky a ani nelezla, nožičky za sebou jenom tahala. V 1 roce přišli lékaři s diagnózou DMO.

Začali jsme tedy cvičit Vojtovu metodu a k tomu využívatdalší doplňkové terapie, jako je perličková koupel, hipoterapie, masáže amanuální protahování. Díky cvičení i 4x denně se Adélka dostala z plazení až k chůzi s trojbodovými hůlkami. Dokáže však ujít jen kousek. Na delší vzdálenosti a do školy využívá invalidní vozík.

Dcera již absolvovala dvě operace, kdy ji prodloužili Achillovy šlachy. V roce 2010 se nám podařilo absolvovat speciální rehabilitaci v Adeli centru v Piešťanech a o dva roky později Klim-Therapy v Klimkovicích, kam se snažíme jezdit pravidelně. Tato terapie Adélce moc pomáhá zlepšit stabilitu, chůzi a posílit svalstvo.

Nyní u nás v Českých Budějovicích otevřeli novou pobočku neurorehabiliace Armandi Therapy Clinic a za to jsme moc rádi. Bohužel nám natolik potřebnou péči chybí finance.

 

Proto prosíme o pomoc Vás hodné lidičky, aby mohla Adélka nadále pravidelně rehabilitovat, neboť je to pro ni moc důležité. Je to běh na dlouhou trať, ale stále doufáme, že dcerka bude jednou samostatně chodit. Děkujeme, ženám pomáháte na cestě ke splnění našeho velkého snu.

Poděkování

16. 11. 2020

Chtěla bych moc poděkovat všem dárcům, kteří zatím podpořili naši sbírku. Sbírka za chvilku končí a i když se celá částka nevybere, jsme vděčni za každou korunu. Adélka se moc těší na intenzivní rehabilitace, které ji v brzké době čekají. Ví dobře, jak moc jí pomáhají a vždy má radost z pokroků. ❤️❤️

Sbírku již podpořilo 51 dárců

„Adélko,ať se to povede.“
2 000 Kč — Staníkovi před 4 lety

„Přeji ti hodně sil, když budeš mít pevné úsilí, určitě se ti tvůj sen splní. Drž se, Bůh tě má rád. :)“
777 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

185 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Adélko přeji hodně sil :-)“
500 Kč — Marie před 4 lety

„Posílám usměvavého smajlíka pro hezký den :-)“
150 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„❤️❤️❤️“
4 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

2 112 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

150 Kč — Anonymní dárce před 4 lety