Rehabilitace pro Adélku s DMO

Trhové Sviny / Sbírku organizuje Petra Jiranová zc.manzes@avonarij.ep

{}
0 %

Rehabilitace pro Adélku s DMO

Vybráno 42 012 Kč z 44 697 Kč
Dnes je poslední den 94 % z původního cíle

Sbírce pomůžete i sdílením

Dcera Adélka se narodila před 15 lety s dětskou mozkovou obrnou – spastická diparéza. Při narození nic nenasvědčovalo tomu, že by Adélka mohla mít nějaké zdravotní problémy. Porod proběhl v pořádku a v termínu. V 6. měsíci jsme začali pozorovat menší problémy v sedu, později i v chodítku. Adélka nepoužívala nožičky a ani nelezla, nožičky za sebou jenom tahala. V 1 roce přišli lékaři s diagnózou DMO.

Začali jsme tedy cvičit Vojtovu metodu a k tomu využívat další doplňkové terapie, jako je perličková koupel, hipoterapie, masáže a manuální protahování. Díky cvičení i 4x denně se Adélka dostala z plazení až k chůzi s trojbodovými hůlkami. Dokáže však ujít jen kousek. Na delší vzdálenosti a do školy využívá invalidní vozík.

Dcera již absolvovala dvě operace, kdy ji prodloužili Achillovy šlachy. V roce 2010 se nám podařilo absolvovat speciální rehabilitaci v Adeli centru v Piešťanech a o dva roky později Klim-Therapy v Klimkovicích, kam se snažíme jezdit pravidelně. Tato terapie Adélce moc pomáhá zlepšit stabilitu, chůzi a posílit svalstvo.

Nyní u nás v Českých Budějovicích otevřeli novou pobočku neurorehabiliace Armandi Therapy Clinic a za to jsme moc rádi. Bohužel nám na tolik potřebnou péči chybí finance.

Proto prosíme o pomoc Vás hodné lidičky, aby mohla Adélka nadále pravidelně rehabilitovat, neboť je to pro ni moc důležité. Je to běh na dlouhou trať, ale stále doufáme, že dcerka bude jednou samostatně chodit. Děkujeme, že nám pomáháte na cestě ke splnění našeho velkého snu.

Poděkování

16. 11. 2020

Chtěla bych moc poděkovat všem dárcům, kteří zatím podpořili naši sbírku. Sbírka za chvilku končí a i když se celá částka nevybere, jsme vděčni za každou korunu. Adélka se moc těší na intenzivní rehabilitace, které ji v brzké době čekají. Ví dobře, jak moc jí pomáhají a vždy má radost z pokroků. ❤️❤️

Sbírku již podpořilo 48 dárců

„Adélko přeji hodně sil :-)“
500 Kč — Marie před 4 hodinami

„Posílám usměvavého smajlíka pro hezký den :-)“
150 Kč — Anonymní dárce před 6 hodinami

200 Kč — Anonymní dárce před 7 hodinami

1 000 Kč — Anonymní dárce včera

„❤️❤️❤️“
4 000 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 dny

150 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

500 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

311 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

600 Kč — Anonymní dárce před týdnem

Další běžící sbírky

Sestřičky sestřičkám
10 %

Sestřičky sestřičkám

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí
47 %

Cesta k DOMOVU pro maminku a 5 dětí

Notebooky pro distanční výuku dětí samoživitelů
4524 %

Notebooky pro distanční výuku dětí samoživitelů