Pomozme psímu záchranáři v akutním ohrožení života

Pardubice / Sbírku organizuje Šárka Boháčová

{}

Pomozme psímu záchranáři v akutním ohrožení života

0 %

Vybráno 117 473 Kč z 150 000 Kč
Zbývá 6 dnů
Sbírka byla ukončena 29. února 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Florin věnoval svůj život zachraňování a péči o stovky opuštěných psů v Rumunsku. Společně s manželkou Laurou provozují soukromý azyl, kde poskytují útočiště a lásku pro neuvěřitelných 380 psů.

Bez nich by mnohé z těchto zvířecích duší již dávno nebyly mezi námi.

Jejich práce však není snadná, protože v Rumunsku, kde žijí, je psím bezdomovcům často odepřena pomoc a porozumění. Florin a Laura jsou závislí na podpoře ze zahraničí, ať už finanční nebo materiální, aby mohli dál zachraňovat životy a pečovat o své čtyřnohé svěřence.

Avšak právě teď se Florin ocitl v obtížné situaci. Zasáhla ho zákeřná nemoc nazývaná mnohočetný myelom, což je rakovina plazmatických buněk, která napadá a ničí kosti.

Jeho léčba vyžaduje pravidelné dojíždění do nemocnice a velmi nákladné léky. Jen samotná léčba na 21 dní stojí kolem 2000 euro (cca 50 000 Kč). A to není vše, v srpnu nebo září se očekává transplantace, která přinese další náklady.

Jak sbírka pomůže?

Rumunský zdravotnický systém tuto léčbu nehradí, a tak musí Florin a jeho rodina vše platit ze svých prostředků. Momentálně jsou v této situaci sami, a proto bychom rádi zmobilizovali veškerou možnou podporu, aby Florin měl šanci na zotavení a návrat k péči o své čtyřnohé miláčky.

Věříme, že společně jsme schopni dosáhnout cíle a poskytnout Florinovi a jeho rodině pomoc, kterou si zaslouží. Peníze z této sbírky budou použity na úhradu nákladné léčby a léků.

Rodinu znám několik let osobně, protože jim vozím materiální pomoc pro jejich azyl. Naposledy jsem u nich byla v březnu 2023 na celý týden, dále se chystám v srpnu 2023 opět na týden. Denně jsem pomáhala v útulku uklízet, krmit apod. Oba mám moc ráda, obdivuji jejich každodenní dřinu a to s jakou láskou se starají o ty opuštěné psí dušičky. Nyní potřebují naši pomoc, aby mohli i nadále pomáhat. Nenechme je v tom samotné! Společně můžeme zachránit životy a vrátit naději stovkám opuštěných psů!

Sbírku již podpořilo 174 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„“Andělé” rumunských němých tváří z ulice. Díky za to co děláte ! Přeji mnoho sil a uzdravení ! “
500 Kč — Martina před měsícem

„Přeji brzké uzdravení a děkuji, že pomáháte zachraňovat pejsky.“
252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

253 Kč — Anonymní dárce před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

159 Kč — Anonymní dárce před měsícem

250 Kč — Anonymní dárce před měsícem

150 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem