Pomozme psímu záchranáři v akutním ohrožení života

Pardubice / Zbierku organizuje Šárka Boháčová zc.manzes@savocahob

{}
0 %

Pomozme psímu záchranáři v akutním ohrožení života

Vybraných 123 767 Kč z 150 000 Kč
Dnes je posledný deň
83 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 29. február 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Florin věnoval svůj život zachraňování a péči o stovky opuštěných psů v Rumunsku. Společně s manželkou Laurou provozují soukromý azyl, kde poskytují útočiště a lásku pro neuvěřitelných 380 psů.

Bez nich by mnohé z těchto zvířecích duší již dávno nebyly mezi námi.

Jejich práce však není snadná, protože v Rumunsku, kde žijí, je psím bezdomovcům často odepřena pomoc a porozumění. Florin a Laura jsou závislí na podpoře ze zahraničí, ať už finanční nebo materiální, aby mohli dál zachraňovat životy a pečovat o své čtyřnohé svěřence.

Avšak právě teď se Florin ocitl v obtížné situaci. Zasáhla ho zákeřná nemoc nazývaná mnohočetný myelom, což je rakovina plazmatických buněk, která napadá a ničí kosti.

Jeho léčba vyžaduje pravidelné dojíždění do nemocnice a velmi nákladné léky. Jen samotná léčba na 21 dní stojí kolem 2000 euro (cca 50 000 Kč). A to není vše, v srpnu nebo září se očekává transplantace, která přinese další náklady.

Jak sbírka pomůže?

Rumunský zdravotnický systém tuto léčbu nehradí, a tak musí Florin a jeho rodina vše platit ze svých prostředků. Momentálně jsou v této situaci sami, a proto bychom rádi zmobilizovali veškerou možnou podporu, aby Florin měl šanci na zotavení a návrat k péči o své čtyřnohé miláčky.

Věříme, že společně jsme schopni dosáhnout cíle a poskytnout Florinovi a jeho rodině pomoc, kterou si zaslouží. Peníze z této sbírky budou použity na úhradu nákladné léčby a léků.

Rodinu znám několik let osobně, protože jim vozím materiální pomoc pro jejich azyl. Naposledy jsem u nich byla v březnu 2023 na celý týden, dále se chystám v srpnu 2023 opět na týden. Denně jsem pomáhala v útulku uklízet, krmit apod. Oba mám moc ráda, obdivuji jejich každodenní dřinu a to s jakou láskou se starají o ty opuštěné psí dušičky. Nyní potřebují naši pomoc, aby mohli i nadále pomáhat. Nenechme je v tom samotné! Společně můžeme zachránit životy a vrátit naději stovkám opuštěných psů!

Zbierku dosiaľ podporili 181 darcov

„Držím palce!“
3 000 Kč — Anonymný darca včera

„Přeji, ať se vrátí zdraví, radost a síla, pro Vaše úžasné a láskyplné poslání♥️🐾☀️“
500 Kč — Mili včera

2 112 Kč — Anonymný darca včera

„prosím uzdravte se. Rakovina poukazuje na toxicitu těla. Udělejte očistu lymfy, jater i ledvin. Jezte pohanku, quinou. Vyhledejte uhlík C60, carbon elixir. “
100 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

100 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

252 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

230 Kč — Anonymný darca pred 5 dňami

373 Kč — Anonymný darca pred týždňom

100 Kč — Anonymný darca pred týždňom

50 Kč — Anonymný darca pred týždňom