Míša bude drandit v invalidním vozíku

Svitavy / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Míša bude drandit v invalidním vozíku

0 %

Vybráno 22 049 Kč z 22 000 Kč
Zbývá -751 dnů
Sbírka byla ukončena 28. června 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsme v podstatě šťastná a milující rodina, i když bez tatínka. Děti mají oporu ve mě a já zase v nich. Jen tím, že má Míša své speciální potřeby dítěte s hendikepem, bychom vás rádi požádali o pomoc.

Jmenuji se Irena a jsem matkou 4 úžasných dětí, 2 studují střední školu a syn Martin se již osamostatnil a nejmladší Míša, který má 7 let, trpí mentálním i fyzickým postižením.

Míšův svět

Naše kolečko vyšetření a beznaděje u něj začalo již v útlém věku, kdy dostal vysoké horečky, k nim se přidala rota virová infekce a začali první epileptické záchvaty. Míša je naše sluníčko a má svůj svět. Péče o něj je velice náročná, neboť nemá pud sebezáchovy a musíte být neustále ve střehu, ale i tak jsem neskutečně šťastná, že ho mám.

Jak sbírka pomůže?

Míša navštěvuje speciální mateřskou školku, kde je velice spokojený a já tak mám i čas pro sebe a domácnost. V září začne chodit do speciální základní školy, proto mu pořizujeme invalidní vozík, neboť z kočáru už vyrostl a speciální zádržné zařízení do auta pro jeho bezpečí během jízdy. O pomoc vás prosím, protože je pro mě jako pro samoživitelku nemožné, podporovat děti při studiích a zároveň našetřit na synovy speciální pomůcky.

Výtěžek sbírky použiji na doplatek invalidního vozíku.

Aby mohly děti studovat

Syn Jirka 19let, studuje na střední škole obor Informační technologie a jeho zálibou je práce s počítači. Ve škole mu to jde jen bojuje s angličtinou. Doma mi pomáhá a je mi velkou oporou při péči o mladšího brášku Míšu.

Dcera Nikola16 let a studuje střední školu obor reprodukční grafik pro média. Škola ji baví a učí se velmi dobře. Škola je ale dost daleko od domova, a tak přes týden pobývá na internátě a doma s námi tráví čas o víkendech a prázdninách. Její koníčky jsou kreslení a čas s kamarádkami. Když je doma, tak pomáhá, jak mě v domácnosti, tak si hraje i s Michálkem.

Budeme vám moc vděční za jakýkoliv příspěvek na Míšův invalidní vozík.

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 12 dárců

„Ať to jezdí “
2 112 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Ať se to povede🍀❤️“
777 Kč — Lenka před 2 lety