Míša bude drandit v invalidním vozíku

Svitavy / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Míša bude drandit v invalidním vozíku

Amount raised 22 049 Kč of 22 000 Kč goal
Left -660 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 28. June 2022

Help by sharing

Jsme v podstatě šťastná a milující rodina i když bez tatínka. Děti mají oporu ve mě a já zase v nich. Jen tím, že má Míša své speciální potřeby dítěte s hendikepem, bychom vás rádi pro jednou požádali o pomoc.

Jmenuji se Irena a jsem matkou 4 úžasných dětí, 2 studují střední školu a syn Martin se již osamostatnil a nejmladší Míša, který má 7 let, trpí mentálním i fyzickým postižením.

PODNADPIS: Míšův svět

Naše kolečko vyšetření a beznaděje u něj začalo již v útlém věku, kdy dostal vysoké horečky, k nim se přidala rota virová infekce a začali první epileptické záchvaty. Míša je naše sluníčko a má svůj svět. Péče o něj je velice náročná, neboť nemá pud sebezáchovy a musíte být neustále ve střehu, ale i tak jsem neskutečně šťastná, že ho mám.

PODNADPIS: Jak sbírka pomůže?

Míša navštěvuje speciální mateřskou školku, kde je velice spokojený a já tak mám i čas pro sebe a domácnost. V září začne chodit do speciální základní školy, proto mu pořizujeme invalidní vozík, neboť z kočáru už vyrostl a speciální zádržné zařízení do auta pro jeho bezpečí během jízdy. O pomoc vás prosím, protože je pro mě jako pro samoživitelku nemožné, podporovat děti při studiích a zároveň našetřit na synovy speciální pomůcky.

CITACE: Výtěžek sbírky použiji na doplatek invalidního vozíku.

PODNADPIS: Aby mohly děti studovat

Syn Jirka 19let, studuje na střední škole obor Informační technologie a jeho zálibou je práce s počítači. Ve škole mu to jde jen bojuje s angličtinou. Doma mi pomáhá a je mi velkou oporou při péči o mladšího brášku Míšu.

Dcera Nikola16 let a studuje střední školu obor reprodukční grafik pro média. Škola ji baví a učí se velmi dobře. Škola je ale dost daleko od domova, a tak přes týden pobývá na internátě a doma s námi tráví čas o víkendech a prázdninách. Její koníčky jsou kreslení a čas s kamarádkami. Když je doma, tak pomáhá, jak mě v domácnosti, tak si hraje i s Michálkem.

Budeme vám moc vděční za jakýkoliv příspěvek na Míšův invalidní vozík.

Děkujeme.

12 donations

“Make America Great Again!”
500 Kč — Donald Trump 2 years ago

15 378 Kč — Radek Dvořák 2 years ago

“Nestačím se divit ,že někdo žebrá peníze od lidí na vozík ,a přitom si sama jezdíš na dovolenou (foto na fb)a tato částka by jistě pokryla půlku ceny vozíku. ”
1 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“No je smutný řešit tady svoje mindraky a škodit malému dítěti který vozík potřebuje . Kdo situaci zná dobře ví jaká je pravda a hlavně kdo za Míšu bojuje”
777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“koukám, že lidiček, kteří opravdu vědí jak "dokonalá" je paní Irena, "milující" matka, "samoživitelka" je víc...noooo Iris Svitavy jsou malý :-)”
1 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Nechápu ,jak někdo může brát peníze od nadace Anděl, žiješ s chlapem který ti dává nemalé peníze ,a ty to ani upřímně nenapíšeš a děláš ze sebe samoživitelku .”
1 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Míšu má jen jako lehký příjem peněz, aby nemusela chodit do práce.”
1 Kč — Marek 2 years ago

“Jsi obyčejná lhářka a doufám, že Ti to tentokrat nevyjde....”
2 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Ať se daří! Klára a Aja”
500 Kč — Adrianka 2 years ago

2 000 Kč — Ludmila Drobná 2 years ago