Pošleme Pavlíka na tábor

Praha / Sbírku organizuje Dagmar Možíšková

{}

Pošleme Pavlíka na tábor

0 %

Vybráno 8 500 Kč z 7 620 Kč
Zbývá -144 dnů
Sbírka byla ukončena 13. července 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem samoživitelka a v životě jsem si prošla vším možným, pak jsem si ale uvědomila, že to nejdůležitější jsou pro mě moje milované děti, vyhledala jsem pomoc sociálních služeb a stabilizovala jsem naši rodinou situaci tak, aby děti mohly zůstat v mojí péči.

Starám se o 3letou dcerku a 11letého syna. Otec dcery s námi nikdy nebydlel, o dceru nejeví zájem a neplatí výživné. Pavlíkův otec s námi také nebydlel a loni o Vánocích bohužel zemřel. Přesto, že jsme spolu nežili, vídali jsme ho s Pavlíkem velmi často a Pavlíka odchod tatínka hodně vzal.

Protože jsme bydleli po azylových domech a ubytovnách, bylo pro Pavlíka velmi náročné najít si kamaráda, ale nakonec se podařilo!

Jak sbírka pomůže?

Tím, že jsme dostali možnost se z azylového domu odstěhovat, se ale zvětšila vzdálenost mezi oběma chlapci, a já bych si moc přála Pavlíka poslat na tábor, který by právě s tímto kamarádem mohl užít.

Bohužel ale pobírám jen rodičovský příspěvek a dávky hmotné nouze. 3letá dcerka půjde do školy až v září, a tak musím ještě pár měsíců počkat, než budu moci nastoupit do práce a Pavlík by se v létě na tábor nedostal. Proto vás prosím, přispějte mému synovi na tábor.

Sbírku již podpořilo 19 dárců

312 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci

2 112 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

500 Kč — js před 6 měsíci

332 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

253 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

1 221 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci

100 Kč — Anonymní dárce před 6 měsíci