Pošleme Pavlíka na tábor

Praha / Zbierku organizuje Dagmar Možíšková moc.liamg@davoksizom

{}
0 %

Pošleme Pavlíka na tábor

Vybraných 8 500 Kč z 7 620 Kč
Zostáva -377 dní
112 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 13. júl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem samoživitelka a v životě jsem si prošla vším možným, pak jsem si ale uvědomila, že to nejdůležitější jsou pro mě moje milované děti, vyhledala jsem pomoc sociálních služeb a stabilizovala jsem naši rodinou situaci tak, aby děti mohly zůstat v mojí péči.

Starám se o 3letou dcerku a 11letého syna. Otec dcery s námi nikdy nebydlel, o dceru nejeví zájem a neplatí výživné. Pavlíkův otec s námi také nebydlel a loni o Vánocích bohužel zemřel. Přesto, že jsme spolu nežili, vídali jsme ho s Pavlíkem velmi často a Pavlíka odchod tatínka hodně vzal.

Protože jsme bydleli po azylových domech a ubytovnách, bylo pro Pavlíka velmi náročné najít si kamaráda, ale nakonec se podařilo!

Jak sbírka pomůže?

Tím, že jsme dostali možnost se z azylového domu odstěhovat, se ale zvětšila vzdálenost mezi oběma chlapci, a já bych si moc přála Pavlíka poslat na tábor, který by právě s tímto kamarádem mohl užít.

Bohužel ale pobírám jen rodičovský příspěvek a dávky hmotné nouze. 3letá dcerka půjde do školy až v září, a tak musím ještě pár měsíců počkat, než budu moci nastoupit do práce a Pavlík by se v létě na tábor nedostal. Proto vás prosím, přispějte mému synovi na tábor.

Zbierku dosiaľ podporili 19 darcov

312 Kč — Anonymní dárce pred rokom

252 Kč — Anonymní dárce pred rokom

2 112 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — js pred rokom

332 Kč — Anonymní dárce pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

253 Kč — Anonymní dárce pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 221 Kč — Anonymný darca pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom