Pošleme Pavlíka na tábor

Collected
8 500 Kč
Jsem samozivitelka, mám dceru tři roky a syna bude mu jedenáct let.Otec dcery s námi nikdy nebydlel a nijak nejsme ve styku.Pavlikuv otec s námi nebydlel a loni o vánocích zemřel. Ale s ním jsme se často vidali.Pavlika to vzalo.Nikdy neměl dobrého kamaráda, protože jsme bydleli po azylového domech a ubytovací,a často jsme se stěhovali. Ale přece jen nám jeden zůstal z azylového domu.Konecne jsme se potkali a chtěli by jet kluci spolu na tábor, prostě užít si bez rodičů. Pobiram rodičovský příspěvek a davky hmotné nouze.Mam ještě tři letou dceru,která půjde od září do školky. Moc peněz mi nezbývá. Chci poprosit dobré lidia že v dnešní době je to těžké a hlavně vzácné, kdyby přispěli na Pavlíková tábor. Snad to dobře dopadne díky vám, děkuji moc.Maminka Dáša
19 donations

