Pomozme Šimonkovi žít jako ostatní děti

Havířov - Bludovice / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozme Šimonkovi žít jako ostatní děti

0 %

Vybráno 17 575 Kč z 48 000 Kč
Zbývá -424 dnů
Sbírka byla ukončena 31. března 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Nikola a jsem maminka 6letého Šimonka. Když byl Šimonek malý, vypadal jeho vývoj zcela v pořádku, a dokonce byl v některých věcech i napřed než ostatní děti v jeho věku. Bohužel jen do určitého okamžiku. V 17 měsících jsme si začali všímat rozdílů ve vývoji. Šimonek přestal používat slovíčka, která znal. Přestal ukazovat, ztratil oční kontakt. Zapomněl všechno to, co se naučil.

Synovi tak diagnostikovali atypický autismus. Od té doby jsme vyzkoušeli spoustu věcí a různých možností, které by mu mohly pomoci. Našli jsme výživovou terapii, která k naší velké radosti Šimonkovi hodně pomáhá.

Se Šimonkem jezdíme na Slovensko za paní doktorkou, která se specializuje na vyšetření dětí s autismem v oblasti gastroenterologie.

Výtěžek sbírky půjde na potřebnou kůru proti herpetickým virům, vitamíny a probiotika, stejně tak jako na úhradu genetických testů, na které jsme od paní doktorky dostali doporučení, protože je pojišťovna nehradí.

Péče o nemocné dítě

Malými krůčky se Šimonkův stav pomalu zlepšuje. Zlepšilo se porozumění, ale stále je Šimonek v komunikaci hodně pozadu, oproti tomu, kde jsou jeho vrstevníci. Léčbu jsme hradili z vlastní kapsy, dokud to šlo a pak jste nám velmi pomohli s terapií pro Šimonka v minulé sbírce, za což jsme vám velmi vděční, ale musíme se na vás obrátit znovu s prosbou o pomoc.

Za každou finanční pomoc předem moc děkujeme.

Maminka Nikola, tatínek Radim a taky malý Šimonek

Sbírku již podpořilo 30 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Jirka před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

702 Kč — Anonymní dárce před rokem

3 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

550 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

400 Kč — Anonymní dárce před rokem