Lucie a děti se musí vystěhovat. Pomozme jim s bydlením

Vlašim / Sbírku organizuje Klára Martínková

{}

Lucie a děti se musí vystěhovat. Pomozme jim s bydlením

0 %

Vybráno 27 059 Kč z 26 000 Kč
Zbývá -1201 dnů
Sbírka byla ukončena 04. dubna 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Lucie a mám dvě nezletilé děti, čtrnáctiletou Denisu a sedmiletého Antonína. S otcem dětí jsme 15 let žili jako rodina, v září minulého roku se semnou rozvedl a přivedl si domů novou přítelkyni. Ta s námi nyní bydlí pod jednou střechou. Společné soužití v jedné domácnosti začíná být neúnosné.

Dům, ve kterém žijeme, patří bratrovi mého bývalého manžela. Před několika dny mně přišel dopis s dvouměsíční výpovědí z bydlení. Neříkám, že jsem něco podobného nečekala a nechtěla, i přesto mě to zaskočilo, zejména ten šibeniční termín.

Snažím se najít co nejlevnější bydlení pro mě a mé děti alespoň v malém bytě, bohužel mi však chybí peníze na kauci a první nájem.

V průběhu manželství jsem až na drobnější brigády nepracovala, byla jsem žena v domácnosti a starala se o rodinu. Po rozchodu a následném svěření dětí do péče jsem si ihned našla práci, ze které jsem byla kvůli coronakrizi propuštěna.

Věřím, že se situace brzy zlepší a zaměstnání si najdu, peníze na bydlení však potřebuji ihned. Bohužel nemám ani rodinu, o kterou bych se mohla opřít a požádat o pomoc. Děkuji pánu bohu, že mi dal alespoň dvě zdravé, krásné děti.

Pomozte prosím. Děkuji moc, moc, moc. 

 

 

PODĚKOVÁNÍ

04. 04. 2021

Naše sbírka je již ukončena a já s radostí a velkým nadšením musím poděkovat Všem dárcům, kteří se na této sbírce podíleli.

Lucie má nové bydlení a může se tak společně s dětmi v klidu přestěhovat. Peníze přijdou na akontaci + nájemné nového bytečku.

OBROVSKÉ DÍKY JEŠTĚ JEDNOU, JSTE ÚŽASNÍ !!!!!!!

Průběžné poděkování

14. 03. 2021

Dobrý den Vám všem, kdo se podílí na mé sbírce pro kamarádku. Chci touto cestou poděkovat, za jakoukoliv aktivitu v rámci této sbírky. Já i Lucie jsme doslova v šoku, kolik hodných lidí existuje. Jsem s Lucii každý den v kontaktu a sdílím s ní její i svoji radost. Lucii se pomalu dostavuje naplněna touha, že bude moci díky Vám začít nový život s dobrým začátkem. Pocit, že by měla přijít o děti kvůli tomu, že nebude mít na start za nové bydlení je pryč. Velké DÍKY ještě jednou ..KLÁRA A LUCKA

Sbírku již podpořilo 33 dárců

3 277 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně štěstí“
500 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

1 221 Kč — Stejskalovi před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

385 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Ať se vám brzy dobře bydlí ;-)“
373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Buďte statečná, Vaše děti Vám to nezapomenou. Držím palce“
2 112 Kč — Anonymní dárce před 3 lety