Zachraňme pejsky v Rumunsku před smrtí

Lanškroun / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Zachraňme pejsky v Rumunsku před smrtí

0 %

Vybráno 2 130 Kč z 82 000 Kč
Zbývá -482 dnů
Sbírka byla ukončena 19. prosince 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

V Rumunsku je situace toulavých psů zoufalá. Určitě jste již slyšeli o lovcích pouličních psů, kteří tam jsou přemnoženi. Lovci nehumánně odchytávají psy do takzvaných „útulků“, kde jsou pejsci předurčeni k utracení, pokud je ovšem rychle někdo nezachrání. Jejich smutné osudy se proto snažím změnit. A tak vám musím představit pár pejsků z Rumunska, pro které a mnoho dalších plánuji jinou budoucnost!

Postup mojí záchrany

Domlouvám vše s rumunským záchranářem, který pro mě zařizuje propouštěcí papíry z těchto „útulků“. Pejsek musí podstoupit kastraci, což je podmínka k propuštění, jinak ho nedají. Poté zařídím transport a pejsek je převezen do soukromého útulku, kde už je v bezpečí a musí projít veterinárním ošetřením, čipováním, odčervením, odblešením, 4Dx testy, očkováním.. Dále psi procházejí měsíční karanténou a pokud jsou nemocní, tak se léčí. A na to všechno jsou potřeba nemalé finanční prostředky.

Výtěžek sbírky půjde na veterinární ošetření nejen pro pejska Bruna, ale i jeho psí kolegy.

Dalším pejskem, kterého plánujeme nyní podpořit, je fenka Lucky. Našli ji přivázanou v lese a nejenom jí chceme pomoci v cestě za lepším životem. Nakonec totiž přichází ten nejlepší bod – pejsek odejde do adopce! I Brunovi a Lucky tak najdu domov v ČR.

Pojďme tohle umožnit společně! Čím více se ve sbírce vybere, tím více pejsků se nám podaří zachránit. Moc děkuji.


Sbírku již podpořilo 2 dárců

„Ať se Vám podaří pejska Bruna zachránit ♥“
2 000 Kč — Gražyna a Dalibor Oczadli před rokem

„Pomahejte“
130 Kč — Erik Srdcař před rokem