Zachraňme pejsky v Rumunsku před smrtí

Lanškroun / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Zachraňme pejsky v Rumunsku před smrtí

Amount raised 2 130 Kč of 82 000 Kč goal
Left -352 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 19. December 2022

Help by sharing

V Rumunsku je situace toulavých psů zoufalá. Určitě jste již slyšeli o lovcích pouličních psů, kteří tam jsou přemnoženi. Lovci nehumánně odchytávají psy do takzvaných „útulků“, kde jsou pejsci předurčeni k utracení, pokud je ovšem rychle někdo nezachrání. Jejich smutné osudy se proto snažím změnit. A tak vám musím představit pár pejsků z Rumunska, pro které a mnoho dalších plánuji jinou budoucnost!


Postup mojí záchrany

Domlouvám vše s rumunským záchranářem, který pro mě zařizuje propouštěcí papíry z těchto „útulků“. Pejsek musí podstoupit kastraci, což je podmínka k propuštění, jinak ho nedají. Poté zařídím transport a pejsek je převezen do soukromého útulku, kde už je v bezpečí a musí projít veterinárním ošetřením, čipováním, odčervením, odblešením, 4Dx testy, očkováním.. Dále psi procházejí měsíční karanténou a pokud jsou nemocní, tak se léčí. A na to všechno jsou potřeba nemalé finanční prostředky.

Výtěžek sbírky půjde na veterinární ošetření nejen pro pejska Bruna, ale i jeho psí kolegy.

Dalším pejskem, kterého plánujeme nyní podpořit, je fenka Lucky. Našli ji přivázanou v lese a nejenom jí chceme pomoci v cestě za lepším životem. Nakonec totiž přichází ten nejlepší bod – pejsek odejde do adopce! I Brunovi a Lucky tak najdu domov v ČR.

Pojďme tohle umožnit společně! Čím více se ve sbírce vybere, tím více pejsků se nám podaří zachránit. Moc děkuji.

2 donations

“Ať se Vám podaří pejska Bruna zachránit ♥”
2 000 Kč — Gražyna a Dalibor Oczadli 1 year ago

“Pomahejte”
130 Kč — Erik Srdcař 1 year ago