Veterinární ošetření pro nalezeného pejska

Praha / Sbírku organizuje Projekt Hope z.s.

{}

Veterinární ošetření pro nalezeného pejska

0 %

Vybráno 4 044 Kč z 15 000 Kč
Zbývá -782 dnů
Sbírka byla ukončena 31. března 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Jana a když jsem na ulici zahlédla pejska, který nemohl skoro chodit, protože měl všude obří krustu srostlých dredů, musela jsem mu pomoci.

Z jeho majitelů byl cítit alkohol a psa zanedbávali. A když jsem si všimla, že pod tou vrstvou dredů má zarostlý obojek, tak jsem věděla, že tohle zvíře musí od svých majitelů pryč. Za asistence policie jsme odjeli na veterinu, kde majitelé prohlásili, že pejsek není očkovaný, protože žije jen na balkoně a ven vůbec nechodí.

Výtěžek sbírky půjde na veterinární ošetření, které je u tak zanedbaného zvířete naprosto nezbytné. Dále půjde váš dar na speciální krmivo kvůli ledvinové dietě, kterou musí držet.

Pejsek je nyní u nás, v péči, Projekt Hope z.s. Ze 7 kilového pejska se odstranilo 1.3 kila dredů a byl mu vytržen zcela shnilý zub, který mu musel způsobovat velké bolesti. Podle krevních testů má problémy s ledvinami, proto ještě zůstává na klinice na infuzích a bude na ledvinové dietě. Léčí se se zánětem močových cest a bere antibiotika. Až se mu zlepší ledvinové parametry, díky ledvinové dietě, kterou bude muset držet, tak ho čeká ještě trhání dalších zoubků.

Nejsme jako klasické útulky, zvířátka žijí bok po boku s námi v domácím prostředí. Což je pro nemocná, plachá, nebo v minulosti týraná zvířata nadějí na budoucí šťastný život.

Údajně je teď nalezenému pejskovi 10 let a já věřím, že ještě prožije pár krásných šťastných let s někým, kdo ho bude milovat. Prosím, pomozte mi ho uzdravit a vrátit do kondice, kdy mu budeme moci začít hledat nový domov.

Sbírku již podpořilo 7 dárců

1 221 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Hodně štěstí, pejsku“
1 000 Kč — Lenka před 2 lety

„Pejskovi přeji hodně zdraví.“
373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Jste moc hodná :-)“
373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Pro lepší psí život 🐶⭐“
200 Kč — Eliška před 2 lety