Veterinární ošetření pro nalezeného pejska

Praha / Organizer: Projekt Hope z.s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Veterinární ošetření pro nalezeného pejska

Amount raised 4 044 Kč of 15 000 Kč goal
Left -699 days
27 % z původního cíle
The campaign has ended 31. March 2022

Help by sharing

Jmenuji se Jana a když jsem na ulici zahlédla pejska, který nemohl skoro chodit, protože měl všude obří krustu srostlých dredů, musela jsem mu pomoci.

Z jeho majitelů byl cítit alkohol a psa zanedbávali. A když jsem si všimla, že pod tou vrstvou dredů má zarostlý obojek, tak jsem věděla, že tohle zvíře musí od svých majitelů pryč. Za asistence policie jsme odjeli na veterinu, kde majitelé prohlásili, že pejsek není očkovaný, protože žije jen na balkoně a ven vůbec nechodí.

Výtěžek sbírky půjde na veterinární ošetření, které je u tak zanedbaného zvířete naprosto nezbytné.

Pejsek je nyní u nás, v péči, Projekt Hope z.s. Ze 7 kilového pejska se odstranilo 1.3 kila dredů a byl mu vytržen zcela shnilý zub, který mu musel způsobovat velké bolesti. Podle krevních testů má problémy s ledvinami, proto ještě zůstává na klinice na infuzích a bude na ledvinové dietě. Léčí se se zánětem močových cest a bere antibiotika. Až se mu zlepší ledvinové parametry, díky ledvinové dietě, kterou bude muset držet, tak ho čeká ještě trhání dalších zoubků.

Nejsme jako klasické útulky, zvířátka žijí bok po boku s námi v domácím prostředí. Což je pro nemocná, plachá, nebo v minulosti týraná zvířata nadějí na budoucí šťastný život.

Údajně je teď nalezenému pejskovi 10 let a já věřím, že ještě prožije pár krásných šťastných let s někým, kdo ho bude milovat. Prosím, pomozte mi ho uzdravit a vrátit do kondice, kdy mu budeme moci začít hledat nový domov.

7 donations

1 221 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Hodně štěstí, pejsku”
1 000 Kč — Lenka 2 years ago

“Pejskovi přeji hodně zdraví.”
373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Jste moc hodná :-)”
373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Pro lepší psí život 🐶⭐”
200 Kč — Eliška 2 years ago