Veterinární ošetření pro nalezeného pejska

Praha / Zbierku organizuje Projekt Hope z.s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Veterinární ošetření pro nalezeného pejska

Vybraných 4 044 Kč z 15 000 Kč
Zostáva -789 dní
27 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. marec 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Jana a když jsem na ulici zahlédla pejska, který nemohl skoro chodit, protože měl všude obří krustu srostlých dredů, musela jsem mu pomoci.

Z jeho majitelů byl cítit alkohol a psa zanedbávali. A když jsem si všimla, že pod tou vrstvou dredů má zarostlý obojek, tak jsem věděla, že tohle zvíře musí od svých majitelů pryč. Za asistence policie jsme odjeli na veterinu, kde majitelé prohlásili, že pejsek není očkovaný, protože žije jen na balkoně a ven vůbec nechodí.

Výtěžek sbírky půjde na veterinární ošetření, které je u tak zanedbaného zvířete naprosto nezbytné. Dále půjde váš dar na speciální krmivo kvůli ledvinové dietě, kterou musí držet.

Pejsek je nyní u nás, v péči, Projekt Hope z.s. Ze 7 kilového pejska se odstranilo 1.3 kila dredů a byl mu vytržen zcela shnilý zub, který mu musel způsobovat velké bolesti. Podle krevních testů má problémy s ledvinami, proto ještě zůstává na klinice na infuzích a bude na ledvinové dietě. Léčí se se zánětem močových cest a bere antibiotika. Až se mu zlepší ledvinové parametry, díky ledvinové dietě, kterou bude muset držet, tak ho čeká ještě trhání dalších zoubků.

Nejsme jako klasické útulky, zvířátka žijí bok po boku s námi v domácím prostředí. Což je pro nemocná, plachá, nebo v minulosti týraná zvířata nadějí na budoucí šťastný život.

Údajně je teď nalezenému pejskovi 10 let a já věřím, že ještě prožije pár krásných šťastných let s někým, kdo ho bude milovat. Prosím, pomozte mi ho uzdravit a vrátit do kondice, kdy mu budeme moci začít hledat nový domov.

Zbierku dosiaľ podporili 7 darcov

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Hodně štěstí, pejsku“
1 000 Kč — Lenka pred 2 rokmi

„Pejskovi přeji hodně zdraví.“
373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Jste moc hodná :-)“
373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Pro lepší psí život 🐶⭐“
200 Kč — Eliška pred 2 rokmi