Srdcem pro kočičky

Šumperk / Sbírku organizuje Markéta Krajčová zc.manzes@tnasalked

{}
0 %

Srdcem pro kočičky

Vybráno 2 533 Kč z 31 000 Kč
Zbývá 30 dnů
8 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 05. ledna 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

S přítelkyní, která bojuje s rakovinou, se nikdy nevzdáváme. Chováme 34 koček, které jsme postupně zachraňovali z nevyhovujících podmínek. Některé nám dokonce byly přineseny před dveře.

Události, které se staly v posledních týdnech nám, ale znovu ukázaly, jak moc zákeřné mohou některé nemoci být, a to nejen ty lidské.

Kočičí mor

Před měsícem jsem začal léčit kočičku. Po příchodu z veteriny se jí udělalo hodně špatně a následkem toho umřela. To odstartovalo vlnu nákazy i u ostatních kočiček, bylo to strašné. Jednalo se o kočičí mor.

Nákladná léčba

Museli jsme jednat okamžitě, a i když nemáme moc peněz, tak jsme všechny naše chlupáče dovezli na kliniku do Litovle, kde nám jako jediní vyšli vstříc a naše umírající kočičky okamžitě dali na kapačky. Všechny musely také na speciální sérum proti moru, antibiotika atd.

Druhá rána

Aby toho nebylo málo, tak kočičky na smrt nemocné nám zachránili, ale následkem oslabené imunity skoro všechny dostaly svrab a my teď musíme sehnat další prostředky na léčbu, protože je nemáme. Předešlá léčba byla už tak velmi nákladná.

Výtěžek sbírky půjde na úhradu léčby pro kočky.

Budeme vám nesmírně vděční za jakoukoliv pomoc.

Sbírku již podpořilo 5 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

777 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci