Společný domov pro celou Natašinu rodinu

Roudnice nad Labem / Sbírku organizuje Nataša Berkiová

{}

Společný domov pro celou Natašinu rodinu

0 %

Vybráno 0 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -316 dnů
Sbírka byla ukončena 17. července 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

 Jmenuji se Nataša. Je mi 35 let, s přítelem žiji 17 let a máme spolu 4 děti. Poprvé jsme odloučeni poté, co majitel prodal dům, ve kterém jsme bydleli, a my jsme s našimi dětmi ztratili střechu nad hlavou.

Přítel v současné době čekána operaci páteře, která byla odložena z důvodu, že se nemá kam vrátit po propuštění z nemocnice.

Já s dětmi jsem našla útočiště na azylovém domě pro matky s dětmi, ale nemocný přítel zůstal na ulici.

Velmi mě i děti tahle situace trápí. Táta, který pro ně býval velkou autoritou, se jim ztrácí před očima. Snaží se přes veškeré překážky každou volnou chvíli trávit s dětmi.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na kauci a nájemné, které nám pomůže najít znovu společný domov.

Nejstarší z našich dětí je 15letá Nataša. V těchto chvílích je mi velkou oporou při výchově mladších dětí. Druhá je 12letá dcera Elvíra, jejíž velkou kamarádkou je starší Naty. Další je 9letý syn Ladislav. Ten je náš stydlín, který si zas rozumí s nejmladší 5letou Maruškou. Je to malá parádnice a už by také ráda chodila do školy. Své děti bych nikomu nedala za nic na světě. Jsou mým smyslem života.

Do situace, ve které jsme teď – mám na mysli bydlení po Azylových domech, jsme se dostali, když nám majitel domu, ve kterém jsme společně bydleli, prodal střechu nad hlavou a my jsme se museli vystěhovat.

Od té doby pro nás začal boj o tom, abychom našli opět bydlení a zázemí pro všechny naše děti a už konečně zakotvili jako normální rodina, jakou jsme vždy bývali.

Prosím, pomozte nám na naší cestě. Děti si tak budou moci udržet stálé kamarády a školu, do které chodí, a nebudeme muset začínat v dalším azylovém domě znovu a zase od začátku.

Děkujeme.