Splňme Michalovi sen stát se koučem

Lhota pod Lipany / Sbírku organizuje Porozumění mysli z.s.

{}

Splňme Michalovi sen stát se koučem

0 %

Vybráno 10 576 Kč z 65 000 Kč
Zbývá -191 dnů
Sbírka byla ukončena 16. prosince 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Ahoj všem lidem, obzvlášť těm s otevřeným srdcem a chutí pomáhat ostatním.

Obracím se na vás s prosbou o finanční pomoc, abych mohl studovat Akademii pro profesionály a lídry ve veřejně prospěšné organizaci Porozumění mysli z.s., která mě v poslední době velmi příjemně oslovila a každým dnem mi dává větší smysl ubírat se tímto směrem. 

Bohužel má finanční situace nedovoluje zaplatit si tento program sám. Budu žádat Úřad práce o pomoc s proplacením poloviny kurzu. O tu druhou bych moc rád požádal vás. 

Dovolte mi se ve zkratce představit. Jmenuji se Michal Gala, je mi 44 let a žiji na vesnici nedaleko Hradce Králové. Od narození jsem těžce slabozraký. Proto jsem studoval speciální základní školu a obchodní akademii pro slabozraké v Praze. Od 18 let pobírám invalidní důchod a přes 10 let pracuji na poloviční úvazek (minimální mzdu) z domu jako administrativní pracovník v oblasti monitoringu veřejných zakázek. V soukromém životě jsem ve fázi rozvodu a žijí se mnou dvě pubertální dcery, které potřebují finančně zajistit alespoň v oblasti sociální (výlety, tábory, školy), což je dle mého názoru pro ně velmi důležité. Tyto a ostatní „základní“ potřeby zvládnu ufinancovat sám. Půjčky nebo různé splátky jsou pro mě nereálné, protože pokud bych přišel o práci, díky mému omezení by bylo velmi složité si najít novou. A obávám se, že invalidní důchod by nepokryl ani ty nejnutnější výdaje. 

Již několik let se vydávám cestou jiných (alternativních) způsobů řešení situací v oblasti duchovní i lékařské, než je běžné pro většinu společnosti.

Cítím, že je to tak správně. V těžkých chvílích mě sledování záznamů Akademie porozumění mysli pootevřelo oči. Proto bych ho rád pochopil naplno a díky koučování mohl pomáhat dalším lidem. Byl by to pro mě velký dar a zároveň závazek, jak se odvděčit za pomoc o kterou žádám.  

Děkuji všem, kdo mě na mé cestě stát se transformativním koučem podpoří. Za peníze, které přispějete, koupím část kurzu, pobyt na prezenčních setkáních kurzu, která jsou tři, a dopravu na Jagavu v Českém ráji, kde se kurz koná. 

S úctou 

Michal Gala


Porozumění mysli z.s.

Porozumění mysli z.s. je nezisková veřejně prospěšná organizace, která již přes 5 let vzdělává v České republice a na Slovensku o duševním zdraví. Každou středu vysíláme zdarma webináře pro všechny. Na Youtube se můžete podívat na stovky záznamů webinářů o porozumění mysli, duševním zdraví, ale i porozumění byznysu nebo výchově dětí. Naše organizace vede projekt Šťastná škola, kde vzdělává pedagogy, rodiče i děti, aby ve šťastných školách učili šťastní učitelé šťastné děti. Pořádáme semináře, setkání, besedy a konference, a to každý měsíc po celé republice.

Naší vizí je tvořit šťastnější Česko a Slovensko.

Abychom byli v naší zemi všichni co nejdříve šťastnější, otevíráme již potřetí Akademii pro profesionály a lídry. Z části absolventů budou transformativní koučové, kteří pomáhají lidem namísto terapeutů. Jsou schopni v kratším čase pomoci s jakoukoliv duševní zátěží, stresem, návyky, závislostmi, odchodem bližních a jinými velkými změnami v životě. Ale umí také pomoci s plněním si vlastních snů a velkých projektů. Loni jsme takto pomohli splnit si sen Míše Kondelíkové a dnes je z ní skvělá dětská koučka, která zachraňuje dětské životy a zdraví. Letos chceme pomoci Michalovi. A založením této sbírky jsme udělali již druhý krok k tomuto splnění. Prvním je částečné stipendium kurzu. Pomůžete nám?

Více na www.porozumenimysli.cz

Nové video od Michala

04. 09. 2023

https://youtu.be/EUsxapoxPXs

Michal pro všechny natočil pozdrav a prosbu o podporu :)

Sbírku již podpořilo 9 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Hodně štěstí 🤗“
500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať ti vše vyjde.“
500 Kč — Mirka před rokem

73 € — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

2 112 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držím Ti palce“
2 112 Kč — Anonymní dárce před rokem