Splněný automobilový sen pro Vaška

Třebíč, Želetava / Sbírku organizuje Ivana Silvestrová

{}
0 %

Splněný automobilový sen pro Vaška

Vybráno 74 000 Kč z 74 000 Kč
Zbývá -310 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 18. května 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Vašek (27) a rád bych si s vaší pomocí splnil velký sen. Narodil jsem se v 32. týdnu těhotenství a narození provázely komplikace. Diagnóza: dětská mozková obrna. Nemoc mě odkázala na vozíček, mám postižené obě nohy a částečně pravou ruku. Podstoupil jsem tři operace nohou a tři operace očí…

Přes všechny zdravotní problémy jsem vychodil základní školu a poté i obchodní akademii, kde jsem odmaturoval spolu se svými zdravými spolužáky. Celou školní docházku se mnou chodila do školy mamka jako osobní asistent. Nebylo to vždy jednoduché, obzvlášť když jsme doháněli po operacích látku za dva měsíce.

Mým snem je řídit auto. Mám za sebou úspěšně autoškolu na upraveném autě a nyní si moc přeju pořídit si vlastní vozidlo, které mně doveze bezpečně k lékařům, na rehabilitace, ale taky na nákup a za kamarády.

Doufám, že se mi s autem podaří najít si práci, a v neposlední řadě bych se alespoň částečně osamostatnil. Věřte, kdyby to bylo v mých silách, tak bych si tento sen zaplatil sám. Budu vděčný za jakoukoli finanční pomoc.

Sbírku již podpořilo 91 dárců

2 800 Kč — Iveta Chmelařová před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 016 Kč — Helena Grundmanová před rokem

„Mnoho šťastných kilometrů přeji :-)“
2 112 Kč — Boris Vaculík před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Přeji samé šťastné kilometry :-)“
200 Kč — Honza před rokem

„Velmi jsi mě zaujal svým odhodláním, přeji Ti abys stále měl takovou chuť do života, jsi inspirací pro mnohé další že to stojí za to nevzdávat se, děkuju Ti <3 “
400 Kč — V.. před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať jezdí...“
1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„nenech se zastavit“
1 000 Kč — Daniela Bílková před rokem