Splněný automobilový sen pro Vaška

Třebíč, Želetava / Organizer: Ivana Silvestrová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Splněný automobilový sen pro Vaška

Amount raised 74 000 Kč of 74 000 Kč goal
Left -701 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 18. May 2022

Help by sharing

Jmenuji se Vašek (27) a rád bych si s vaší pomocí splnil velký sen. Narodil jsem se v 32. týdnu těhotenství a narození provázely komplikace. Diagnóza: dětská mozková obrna. Nemoc mě odkázala na vozíček, mám postižené obě nohy a částečně pravou ruku. Podstoupil jsem tři operace nohou a tři operace očí…

Přes všechny zdravotní problémy jsem vychodil základní školu a poté i obchodní akademii, kde jsem odmaturoval spolu se svými zdravými spolužáky. Celou školní docházku se mnou chodila do školy mamka jako osobní asistent. Nebylo to vždy jednoduché, obzvlášť když jsme doháněli po operacích látku za dva měsíce.

Mým snem je řídit auto. Mám za sebou úspěšně autoškolu na upraveném autě a nyní si moc přeju pořídit si vlastní vozidlo, které mně doveze bezpečně k lékařům, na rehabilitace, ale taky na nákup a za kamarády.

Doufám, že se mi s autem podaří najít si práci, a v neposlední řadě bych se alespoň částečně osamostatnil. Věřte, kdyby to bylo v mých silách, tak bych si tento sen zaplatil sám. Budu vděčný za jakoukoli finanční pomoc.

91 donations

2 800 Kč — Iveta Chmelařová 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 016 Kč — Helena Grundmanová 2 years ago

“Mnoho šťastných kilometrů přeji :-)”
2 112 Kč — Boris Vaculík 2 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Přeji samé šťastné kilometry :-)”
200 Kč — Honza 2 years ago

“Velmi jsi mě zaujal svým odhodláním, přeji Ti abys stále měl takovou chuť do života, jsi inspirací pro mnohé další že to stojí za to nevzdávat se, děkuju Ti <3 ”
400 Kč — V.. 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Ať jezdí...”
1 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“nenech se zastavit”
1 000 Kč — Daniela Bílková 2 years ago