Radomír pro svůj vozík potřebuje ergonomickou opěrku

Rožnov pod Radhoštěm / Sbírku organizuje Radomír Janiš zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Radomír pro svůj vozík potřebuje ergonomickou opěrku

Vybráno 6 280 Kč z 10 500 Kč
Zbývá 9 dnů
60 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 02. června 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Radomír a je mi 33 let. Ve 3 letech mi byla zjištěna spinální svalová atrofie 3.typu. Do svých 12 let jsem chodil, ale později se můj stav začal zhoršovat. Snažil jsem se bojovat, co to jen šlo, abych se vyhnul vozíčku, ale bohužel jsem na něm přes veškerou mou snahu skončil.

21 let používám elektrický invalidní vozík, který mi usnadňuje život abych se mohl samostatně pohybovat a dostat se ven, k lékaři a na další nezbytná místa.

Nyní jsem se však ocitl v momentě, kdy potřebuji nový vozík, jehož kostra bude hrazená zdravotní pojišťovnou. Tento základní vozík však neodpovídá potřebám mého zdravotního stavu.

Bohužel, elektricky polohovatelná ergonomická opěrka s elektrickým polohováním, která je při mém stavu nezbytností, pojišťovnou hrazená není, a tak se obracím s prosbou o pomoc na vás.

Momentálně mám z neustálého sezení velké bolesti zad a potřebuji měnit pozice horní části těla, což by bylo právě s touto speciální opěrkou velmi snadné pomocí elektrického ovládání.

Pomůcka mi tak pomůže zmírnit mé problémy tím, že mi poskytne potřebný úhel sedu a odlehčí sedací části páteře, ale zároveň budu schopen jí obsluhovat sám.

Jsem osoba nevýdělečně činná, a tak si nemohu sám dovolit tuto ergonomickou opěrku pořídit. Budu vám moc vděčný za každou pomoc.

Děkuji a přeji vám všem hlavně spoustu zdraví.

Sbírku již podpořilo 7 dárců

500 Kč — Anonymní dárce před 9 hodinami

778 Kč — Anonymní dárce před 12 hodinami

350 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

2 112 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

1 510 Kč — Anonymní dárce před týdnem

778 Kč — Anonymní dárce před týdnem

252 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny