Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

Praha / Sbírku organizuje Matěj Mikšovský moc.liamg@yksvoskim.jetam

{}
0 %

Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

Vybráno 1 423 141 Kč z 500 000 Kč
Zbývá 72 dnů
285 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 17. října 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Děkujeme všem za obrovskou vlnu podpory. Přestože se cílovou částku podařilo naplnit za pár hodin, sbírka pokračuje. Celý výtěžek poputuje k Lence dětem.

Lenka s Petrem mají tři malé děti. Řízením osudu se stalo, že nás v pátek 15. července po těžké autonehodě skvělý táta, kamarád, kolega a dobrý člověk Petr navždy opustil.

Lenka se vždy příkladně starala o své nejbližší, pro ostatní by se rozkrájela a nejsou jí lhostejné ani věci veřejné, svým sousedům pomáhá jako zastupitelka malé městské části. Na všechno nyní zůstala sama. Na péči o šestiletého syna, osmiletou a desetiletou dceru, každodenní chod rodiny a práci…

Nyní je na nás, abychom se pro Lenku rozkrájeli my. Abychom jí pomohli se z této mimořádně obtížné situace dostat. Aby děti mohly dále jezdit za svými babičkami na severní Moravu a do Berouna, chodit na své oblíbené kroužky, aby Lenka mohla dále i s dětmi žít, pokud možno, tak jako před tímto černým pátkem.

Cílovou částku jsme nastavili tak, aby pomohla rodině alespoň po finanční stránce přestát těžký začátek bez tatínka. Aby si Lenka mohla pořídit znovu nezbytné auto, měla finanční polštář pro neočekávané výdaje nebo mohla doplatit hypotéku.

Ztrátu Petra nic nenahradí, ale naše finanční podpora pomůže rodině fungovat co možná nejvíce jako před touto tragickou událostí.

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojí, a ukáží tak Lence a dětem, že tady nezůstaly samy.

Děkujeme

19. 07. 2022

Jste skvělí! Je to 13 hodin, co byla sbírka spuštěna a momentálně jsme skoro na dvojnásobku cílové částky! Veliké díky Vám všem, kterým není osud této krásné rodiny lhostejný. Na začátku jsem nevěděl, kam až jsme společně schopni dosáhnout, ale teď už to tuším, doufám... Sbírka běží dál! Pojďme vydržet a dotáhnout to společně přes hranici milionu korun!

Sbírku již podpořilo 365 dárců

777 Kč — Anonymní dárce před 5 dny

5 000 Kč — Rodina Hluší před 5 dny

1 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

30 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Drzte se, je mi to moc lito“
252 Kč — Anonymní dárce před týdnem

2 000 Kč — Anonymní dárce před týdnem

11 111 Kč — Anonymní dárce před týdnem

„Leno, drž se!“
5 000 Kč — David Smoljak před týdnem

2 112 Kč — Anonymní dárce před týdnem

777 Kč — Anonymní dárce před 2 týdny