Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

Praha / Sbírku organizuje Matěj Mikšovský

{}

Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

0 %

Vybráno 1 514 000 Kč z 500 000 Kč
Zbývá -666 dnů
Sbírka byla ukončena 18. září 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Děkujeme všem za obrovskou vlnu podpory. Přestože se cílovou částku podařilo naplnit za pár hodin, sbírka pokračuje. Celý výtěžek poputuje k Lence dětem.

Lenka s Petrem mají tři malé děti. Řízením osudu se stalo, že nás v pátek 15. července po těžké autonehodě skvělý táta, kamarád, kolega a dobrý člověk Petr navždy opustil.

Lenka se vždy příkladně starala o své nejbližší, pro ostatní by se rozkrájela a nejsou jí lhostejné ani věci veřejné, svým sousedům pomáhá jako zastupitelka malé městské části. Na všechno nyní zůstala sama. Na péči o šestiletého syna, osmiletou a desetiletou dceru, každodenní chod rodiny a práci…

Nyní je na nás, abychom se pro Lenku rozkrájeli my. Abychom jí pomohli se z této mimořádně obtížné situace dostat. Aby děti mohly dále jezdit za svými babičkami na severní Moravu a do Berouna, chodit na své oblíbené kroužky, aby Lenka mohla dále i s dětmi žít, pokud možno, tak jako před tímto černým pátkem.

Cílovou částku jsme nastavili tak, aby pomohla rodině alespoň po finanční stránce přestát těžký začátek bez tatínka. Aby si Lenka mohla pořídit znovu nezbytné auto, měla finanční polštář pro neočekávané výdaje nebo mohla doplatit hypotéku.

Ztrátu Petra nic nenahradí, ale naše finanční podpora pomůže rodině fungovat co možná nejvíce jako před touto tragickou událostí.

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojí, a ukáží tak Lence a dětem, že tady nezůstaly samy.

Děkujeme

19. 07. 2022

Jste skvělí! Je to 13 hodin, co byla sbírka spuštěna a momentálně jsme skoro na dvojnásobku cílové částky! Veliké díky Vám všem, kterým není osud této krásné rodiny lhostejný. Na začátku jsem nevěděl, kam až jsme společně schopni dosáhnout, ale teď už to tuším, doufám... Sbírka běží dál! Pojďme vydržet a dotáhnout to společně přes hranici milionu korun!

Sbírku již podpořilo 381 dárců

„Držíme palce!“
5 500 Kč — PV před 2 lety

5 500 Kč — Zdenka Winklerová před 2 lety

2 501 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

2 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Hodně sil a zdraví. “
777 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

3 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Na nové začátky.“
373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety