Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

Praha / Organizer: Matěj Mikšovský moc.liamg@yksvoskim.jetam

{}
0 %

Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

Amount raised 1 514 000 Kč of 500 000 Kč goal
Left -637 days
303 % z původního cíle
The campaign has ended 18. September 2022

Help by sharing

Lenka s Petrem mají tři malé děti. Řízením osudu se stalo, že nás v pátek 15. července po těžké autonehodě skvělý táta, kamarád, kolega a dobrý člověk Petr navždy opustil.

Lenka se vždy příkladně starala o své nejbližší, pro ostatní by se rozkrájela a nejsou jí lhostejné ani věci veřejné, svým sousedům pomáhá jako zastupitelka malé městské části. Na všechno nyní zůstala sama. Na péči o šestiletého syna, osmiletou a desetiletou dceru, každodenní chod rodiny a práci…

Nyní je na nás, abychom se pro Lenku rozkrájeli my. Abychom jí pomohli se z této mimořádně obtížné situace dostat. Aby děti mohly dále jezdit za svými babičkami na severní Moravu a do Berouna, chodit na své oblíbené kroužky, aby Lenka mohla dále i s dětmi žít, pokud možno, tak jako před tímto černým pátkem.

Cílovou částku jsme nastavili tak, aby pomohla rodině alespoň po finanční stránce přestát těžký začátek bez tatínka. Aby si Lenka mohla pořídit znovu nezbytné auto, měla finanční polštář pro neočekávané výdaje nebo mohla doplatit hypotéku.

Ztrátu Petra nic nenahradí, ale naše finanční podpora pomůže rodině fungovat co možná nejvíce jako před touto tragickou událostí.

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojí, a ukáží tak Lence a dětem, že tady nezůstaly samy.

Děkujeme

19. 07. 2022

Jste skvělí! Je to 13 hodin, co byla sbírka spuštěna a momentálně jsme skoro na dvojnásobku cílové částky! Veliké díky Vám všem, kterým není osud této krásné rodiny lhostejný. Na začátku jsem nevěděl, kam až jsme společně schopni dosáhnout, ale teď už to tuším, doufám... Sbírka běží dál! Pojďme vydržet a dotáhnout to společně přes hranici milionu korun!

381 donations

“Držíme palce!”
5 500 Kč — PV 2 years ago

5 500 Kč — Zdenka Winklerová 2 years ago

2 501 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

2 500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Hodně sil a zdraví. ”
777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

3 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Na nové začátky.”
373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 500 Kč — Anonymous donor 2 years ago