Pomozme Nině s SMA porazit gravitaci

Dolní Břežany / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozme Nině s SMA porazit gravitaci

0 %

Vybráno 51 102 Kč z 1 000 000 Kč
Zbývá -13 dnů
Sbírka byla ukončena 09. července 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jsem tatínek 8leté Niny, která bohužel trpí SMA – spinální muskulární atrofií. Nina je fyzicky po celém těle slabší, jinými slovy zemská přitažlivost je pro ni příliš silná. Je tak silná, že jí začala deformovat páteř do skoliózy, která se kvůli dcerušky růstu musí cca každého půl roku reoperovat (dostat titanové tyče, které její páteř fixují do správné polohy).

Přes tohle všechno Nina miluje pohyb. A nejvíce pohybu si může dopřát ve vodě, kde okolní voda dokáže eliminovat zemskou tíhu.

Jak sbírka pomůže?

Proto všechno bych chtěl dceři Nině dopřát celoroční bazén – swim spa v celkové hodnotě přibližně 1 mil Kč. Je to spoustu peněz.

Osobně rád sportuji, miloval jsem svobodu pohybu při běhu, kde největší náklady byly tenisky za tisíc korun. Dcera si svobodného pohybu dokáže užít jen ve vodě, a proto bych si pro ni přál i za cenu tisíckrát vyšší, než je cena sportovní obuvi, aby si vodu mohla užívat téměř každý den.

Zároveň je pro ni tento pohyb rehabilitační a pomáhá udržet její tělo v co nejlepší kondici a co nejvíce zpomalit průběh nemoci.

Rehabilitace, na které jezdíme, jsou vždy spojeny s cvičením ve vodě. Proto vás prosíme o přispění na rehabilitační bazén, ve kterém bude Nina moci rehabilitovat.

Pokud by se podařilo vybrat víc finančních prostředků, nebo naopak pokud by se nám nepodařilo vybrat na bazén, využijeme finance na rehabilitační pobyty (2týdenní pobyt ve specializovaném rehabilitačním centru vychází přibližně na 130 tis Kč.)

Cílová částka je 1 mil. Kč (cena obsahuje rehabilitační bazén, zemní práce, instalační práce).

Něco o nás

Jsme 4členná rodina, Nina má čerstvě 8 let, sestra Niny bude mít v létě 3 roky.

Jako každá rodina s SMA dítětem, náš každodenní život je velmi ovlivněn nemocí dcery. Nina musí mít u sebe téměř nepřetržitě asistenci, denně cvičí, naše dovolené trávíme velmi často v rehabilitačních centrech.

Krom spousty starostí, která je s nemocí spojena, máme i spoustu radostí. Nina je výborná ve škole a na svůj věk má excelentní angličtinu.

Budeme vám moc vděční za jakoukoli pomoc.

Děkuji.

Tatínek Niny

Partneři sbírky 1

3091

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3091. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 57 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před měsícem

2 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

5 000 Kč — Jurasová Lucie před měsícem

„At se daří“
1 000 Kč — Jana Čírtková před měsícem

„QR platby 10.-16.6.2024“
500 Kč — QR platby před měsícem

„QR platby ze dne 3.6.-9.6.2024“
2 271 Kč — QR platby před měsícem

200 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Držím palce, ať můžeš brzy plavat :*)“
700 Kč — Simona před 2 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

373 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci