Pomozme Davídkovi, aby se mohl jednou sám najíst

Vysoké Mýto / Sbírku organizuje Olivie Hermanová

{}

Pomozme Davídkovi, aby se mohl jednou sám najíst

0 %

Vybráno 80 286 Kč z 80 000 Kč
Zbývá -987 dnů
Sbírka byla ukončena 22. března 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Davídek se narodil jako zdravé miminko. Bez patrné příčiny u něj došlo v šestém týdnu života ve spánku k zástavě oběhu, dechu a krvácení do plic. Naštěstí jsme měli monitor dechu, který nás zalarmoval. Ihned jsme začali oživovat masáží srdce, po příjezdu rychlé byl převezen do fakultní nemocnice v Hradci Králové na JIP.

Pro záchranu syna lékaři udělali maximum. Syn byl pak pár dní udržován v umělém spánku. Tam nám také řekli diagnózu. Zněla SIDS – syndrom náhlého úmrtí kojence, s úspěšnou resuscitací. Jaké bude mít Davídek následky nebyl nikdo schopen říct.

Po Davídkově prvním roce jsme se dozvěděli, že má syn dětskou mozkovou obrnu – spastická kvadruparéza, kdy jsou postiženy všechny končetiny. Od útlého věku se potýká se závažnými zdravotními komplikacemi, ve všech činnostech potřebuje dopomoc druhé osoby.

Davídek ve svých 6 letech začíná díky intenzivním rehabilitacím chodit, sám se ale ještě nenají, má epilepsii a špatně mluví. I přes těžký start do života je to veselý kluk, který miluje společnost!

Davča potřebuje pravidelně opakovat rehabilitace, které mu významně pomáhají a pomalých krůčcích posouvají. Intenzivní rehabilitační program na 4 týdny stojí okolo 80 000 Kč.

Davídek si život těžce vybojoval. Děkujeme, že mu pomáháte bojovat dál! 

Poděkování

22. 02. 2021

Z celého srdce bych chtěla poděkovat všem dárcům kteří přispěli Davídkovi na další rehabilitaci . Finance využijeme na uhrazení měsíční terapie , která je pro mého syna velice důležitá a je potřeba ji několikrát ročně opakovat . Moc si vaší pomoci vážím, moc všem děkuji ❤️ jste užasní 😘 děkujeme

Sbírku již podpořilo 70 dárců

„Hodně štěstí ! “
992 Kč — T.H. před 3 lety

400 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Hodně sil! 😊“
121 Kč — Terezie Blahová před 3 lety

1 000 Kč — Michaela F. před 3 lety

„Jsi borec!“
111 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Tomáš Kalas před 3 lety

373 Kč — Mandy před 3 lety

1 000 Kč — Křapis #34 před 3 lety

1 000 Kč — Jiří Klima před 3 lety

„Hodně štěstí🍀“
1 000 Kč — Iva Fraj před 3 lety