Pomozme Brumlovi zpět na nohy

Děčín / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozme Brumlovi zpět na nohy

0 %

Vybráno 49 030 Kč z 50 653 Kč
Zbývá -62 dnů
Sbírka byla ukončena 22. března 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Brumla, je mi 8 let a jsem kříženec, kterého se ujali z útulku.

 

V neděli 26.11. dopoledne jsem z minuty na minutu úplně ochrnul na zadní část těla. Moji starší páníčci si se mnou nevěděli vůbec rady. Naštěstí rychle zareagovala jejich dcera s přítelem, kteří mě okamžitě odvezli na veterinární kliniku do Prahy. 

Na veterině mi udělali základní neurologické vyšetření se závěrem, že je zadní část těla úplně bez citlivosti. Prognózu úspěšnosti operace lékaři odhadli jen na 3-5 % s tím, že cena za operaci se vyšplhá až k částce 50 000 CZK.

 Na klinice lékař zmínil možnost eutanázie, což pro moje majitele byl strašný šok a tuto variantu si vůbec nechtěli připustit. Naštěstí se rozhodli poradit s naší úžasnou paní veterinářkou. Ta je přesvědčila, že tak závažná rozhodnutí o odchodu pejska se nedělají ve stresu. Přivezli mě tedy večer domů. Hned druhý den ráno jsme jeli na jinou veterinární kliniku, kde mě okamžitě operovali. A tak stále žiji pomalu zotavuji po operaci. Péče o mě je však finančně i časově náročná. Citlivost v zadních končetinách se zatím nepodařilo obnovit, musí mě tedy mechanicky vyprazdňovat.

Jak sbírka pomůže?

Moji starší páníčci mají celkem čtyři pejsky z útulku. Hradí nám všem veškerou veterinární péči a poskytují bezmeznou lásku a teplo domova. Peníze z této sbírky by rádi využili na moji lékařskou péči, nákladnou pooperační rehabilitaci, laser terapii, magnetoterapii, aquaterapii, potřebné rehabilitační pomůcky, ale také na pohonné hmoty potřebné k dojíždění na rehabilitace, které nemáme v místě v bydliště. 

Sbírku již podpořilo 95 dárců

„Držíme pěsti s holkama jezevčíma,ať se postaví na nožky ❤️“
373 Kč — Kateřina Froňková před 3 měsíci

100 Kč — Nika Airon Körbel před 3 měsíci

300 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

252 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Brumlovi držím moc palce, aby zase skákal přes kaluže.“
373 Kč — Alena před 3 měsíci

252 Kč — Veronika před 3 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci

„Pro Brumlíčka :)“
222 Kč — Tomas Gregor před 4 měsíci

2 000 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

„Brumlo, snaž se, držím palce i tlapky ! “
400 Kč — Olga Puverlová před 4 měsíci