Pomozme Brumlovi zpět na nohy

Děčín / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Brumlovi zpět na nohy

Vybraných 49 030 Kč z 50 653 Kč
Zostáva -23 dní
97 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 22. marec 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Brumla, je mi 8 let a jsem kříženec, kterého se ujali z útulku.

 

V neděli 26.11. dopoledne jsem z minuty na minutu úplně ochrnul na zadní část těla. Moji starší páníčci si se mnou nevěděli vůbec rady. Naštěstí rychle zareagovala jejich dcera s přítelem, kteří mě okamžitě odvezli na veterinární kliniku do Prahy. 

Na veterině mi udělali základní neurologické vyšetření se závěrem, že je zadní část těla úplně bez citlivosti. Prognózu úspěšnosti operace lékaři odhadli jen na 3-5 % s tím, že cena za operaci se vyšplhá až k částce 50 000 CZK.

 Na klinice lékař zmínil možnost eutanázie, což pro moje majitele byl strašný šok a tuto variantu si vůbec nechtěli připustit. Naštěstí se rozhodli poradit s naší úžasnou paní veterinářkou. Ta je přesvědčila, že tak závažná rozhodnutí o odchodu pejska se nedělají ve stresu. Přivezli mě tedy večer domů. Hned druhý den ráno jsme jeli na jinou veterinární kliniku, kde mě okamžitě operovali. A tak stále žiji pomalu zotavuji po operaci. Péče o mě je však finančně i časově náročná. Citlivost v zadních končetinách se zatím nepodařilo obnovit, musí mě tedy mechanicky vyprazdňovat.

Jak sbírka pomůže?

Moji starší páníčci mají celkem čtyři pejsky z útulku. Hradí nám všem veškerou veterinární péči a poskytují bezmeznou lásku a teplo domova. Peníze z této sbírky by rádi využili na moji lékařskou péči, nákladnou pooperační rehabilitaci, laser terapii, magnetoterapii, aquaterapii, potřebné rehabilitační pomůcky, ale také na pohonné hmoty potřebné k dojíždění na rehabilitace, které nemáme v místě v bydliště. 

Zbierku dosiaľ podporili 95 darcov

300 Kč — Anonymný darca pred 3 týždňami

500 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

500 Kč — Jana pred mesiacom

1 000 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

500 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

300 Kč — Šádková Helena pred mesiacom

„hodně štěští“
1 221 Kč — Robert pred mesiacom

500 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

100 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

373 Kč — Ilona pred mesiacom