Pomozme Brumlovi zpět na nohy

Děčín / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Brumlovi zpět na nohy

Amount raised 43 263 Kč of 50 653 Kč goal
Left 23 days
85 % z původního cíle
The campaign has ended 22. March 2024

Help by sharing

Jmenuji se Brumla, je mi 8 let a jsem kříženec, kterého se ujali z útulku.

 

V neděli 26.11. dopoledne jsem z minuty na minutu úplně ochrnul na zadní část těla. Moji starší páníčci si se mnou nevěděli vůbec rady. Naštěstí rychle zareagovala jejich dcera s přítelem, kteří mě okamžitě odvezli na veterinární kliniku do Prahy. 

Na veterině mi udělali základní neurologické vyšetření se závěrem, že je zadní část těla úplně bez citlivosti. Prognózu úspěšnosti operace lékaři odhadli jen na 3-5 % s tím, že cena za operaci se vyšplhá až k částce 50 000 CZK.

 Na klinice lékař zmínil možnost eutanázie, což pro moje majitele byl strašný šok a tuto variantu si vůbec nechtěli připustit. Naštěstí se rozhodli poradit s naší úžasnou paní veterinářkou. Ta je přesvědčila, že tak závažná rozhodnutí o odchodu pejska se nedělají ve stresu. Přivezli mě tedy večer domů. Hned druhý den ráno jsme jeli na jinou veterinární kliniku, kde mě okamžitě operovali. A tak stále žiji pomalu zotavuji po operaci. Péče o mě je však finančně i časově náročná. Citlivost v zadních končetinách se zatím nepodařilo obnovit, musí mě tedy mechanicky vyprazdňovat.

Jak sbírka pomůže?

Moji starší páníčci mají celkem čtyři pejsky z útulku. Hradí nám všem veškerou veterinární péči a poskytují bezmeznou lásku a teplo domova. Peníze z této sbírky by rádi využili na moji lékařskou péči, nákladnou pooperační rehabilitaci, laser terapii, magnetoterapii, aquaterapii, potřebné rehabilitační pomůcky, ale také na pohonné hmoty potřebné k dojíždění na rehabilitace, které nemáme v místě v bydliště. 

83 donations

300 Kč — Anonymous donor 1 week ago

252 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Brumlovi držím moc palce, aby zase skákal přes kaluže.”
373 Kč — Alena 2 weeks ago

252 Kč — Veronika 2 weeks ago

500 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

“Pro Brumlíčka :)”
222 Kč — Tomas Gregor 3 weeks ago

2 000 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

“Brumlo, snaž se, držím palce i tlapky ! ”
400 Kč — Olga Puverlová 1 month ago

“Brumlíčku, držíme všechny pěsti a tlapky, ať jsi brzy fit. 🖤🐾🩷”
200 Kč — Nika 1 month ago

373 Kč — Anonymous donor 1 month ago