Pomoc pro zvířátka z MiniZOO Farma Klínec

Klínec / Sbírku organizuje Klínečtí kozlíci z.s. moc.liamg@avothcart.anela

{}
0 %

Pomoc pro zvířátka z MiniZOO Farma Klínec

Vybráno 89 506 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -57 dnů
179 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 08. června 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Trachtovi před lety koupili, opravili a otevřeli pro veřejnost farmu v Klínci. Od začátku věděli, že budou hospodařit "s otevřenými vraty", aby se mohl kdokoliv přijít podívat... vždyť kde mají dnešní děti možnost potkat kozu, ovci nebo krávu? Postupně na farmě vybudovali miniZOO plnou zvířátek - králíků a morčat, zakrslých koz, miniprasátek, oveček a spousty druhů drůbeže a okrasného ptactva.

Díky programům pro školy a akcím pro širokou veřejnost, které pravidelně pořádali, přicházelo mnoho návštěvníků a byť vstupné do miniZOO bylo na dnešní poměry spíše symbolické, vybraná částka každý měsíc nemálo pomáhala s náklady na krmení, veterinární péči a údržbu velkorysého dětského hřiště, které je na farmě volně přístupné. Další příjmy přinášel provoz hospůdky a maličkého penzionu. S příchodem covid-pandemie a přísnými vládními opatřeními se ale všechno změnilo.

Farma, jindy plná hostů a dětského skotačení, ztichla a posmutněla. A pro nás začalo nejtěžší období, které jsme kdy zažili.

Je to jednoduchá rovnice: nejsou hosté - nejsou příjmy. Ale zvířátka mají své potřeby, které se musí naplnit. "Nepíše se nám to snadno, vždycky jsme se snažili na všechno si vydělat sami, ale teď každým dnem silněji cítíme, že abychom toto neveselé období nějak přečkali, potřebujeme Vaši pomoc. Za jakoukoliv částku budeme my i naše zvířátka velmi vděční. Z celého srdce děkujeme!"

Poděkování

Poděkování

14. 05. 2021

Milí přátelé, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za obrovskou pomoc. Ani v nejdivočejších představách by nás nenapadlo, že cílová částka bude vybrána tak rychle a navíc výrazně navýšena. Moc Vám všem děkujeme, velmi si toho vážíme. Děkujeme i za krásné vzkazy, které jste nám poslali - číst je bylo pro nás radostí i úlevou, že "to" děláme dobře a máme Vaši podporu:-)

Výtěžek sbírky využijeme nejen na zajištění krmení pro naše zvířátka, ale máme v plánu také dovybavit dětské hřiště a rozšířit expozici okrasného ptactva - s tím už jsme začali a nově tak u nás můžete pozorovat zebřičky.

Moc se těšíme, že už se brzy vše vrátí do starých kolejí a budeme se moci na farmě potkávat při našich tradičních akcích.

DĚKUJEME!

Sbírku již podpořilo 122 dárců

500 Kč — Bratranec před 4 měsíci

500 Kč — Láďa + Ivča + Emča před 4 měsíci

„Ať se vám daří!“
100 Kč — Dufinka před 4 měsíci

50 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

„Držte se, jste super!!“
1 000 Kč — Kristý a Tomík před 4 měsíci

„Kačka pozdravuje Šimona, držte se.“
500 Kč — Michalovi před 4 měsíci

500 Kč — Anonymní dárce před 4 měsíci

„Těšíme se, až bude ukončeno veškeré omezení, bude možnost navštívit miniZOO a dát si něco dobrého na zub. Už se na váš všechny těšíme. ;-) “
3 000 Kč — Táda + Kíka před 4 měsíci

„Klínec sobě :-) “
500 Kč — Bosákovi před 4 měsíci

„Raději bysme si u vás dali něco dobrého a tím vás podpořili, tak alespoň pár kaček takhle. Fandíme vám!“
373 Kč — Veselejch před 4 měsíci

Další běžící sbírky

Celé Česko na pomoc obcím zasaženým ničivým tornádem
957 %

Celé Česko na pomoc obcím zasaženým ničivým tornádem

Aby Adrianka mohla chodit a mluvit jako ostatní děti
5 %

Aby Adrianka mohla chodit a mluvit jako ostatní děti

Osobní asistence pro Kristýnu
42 %

Osobní asistence pro Kristýnu