Pomoc pro zvířátka z MiniZOO Farma Klínec

Klínec / Zbierku organizuje Klínečtí kozlíci z.s. moc.liamg@avothcart.anela

{}
0 %

Pomoc pro zvířátka z MiniZOO Farma Klínec

Vybraných 89 506 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -1045 dní
179 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 08. jún 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Trachtovi před lety koupili, opravili a otevřeli pro veřejnost farmu v Klínci. Od začátku věděli, že budou hospodařit "s otevřenými vraty", aby se mohl kdokoliv přijít podívat... vždyť kde mají dnešní děti možnost potkat kozu, ovci nebo krávu? Postupně na farmě vybudovali miniZOO plnou zvířátek - králíků a morčat, zakrslých koz, miniprasátek, oveček a spousty druhů drůbeže a okrasného ptactva.

Díky programům pro školy a akcím pro širokou veřejnost, které pravidelně pořádali, přicházelo mnoho návštěvníků a byť vstupné do miniZOO bylo na dnešní poměry spíše symbolické, vybraná částka každý měsíc nemálo pomáhala s náklady na krmení, veterinární péči a údržbu velkorysého dětského hřiště, které je na farmě volně přístupné. Další příjmy přinášel provoz hospůdky a maličkého penzionu. S příchodem covid-pandemie a přísnými vládními opatřeními se ale všechno změnilo.

Farma, jindy plná hostů a dětského skotačení, ztichla a posmutněla. A pro nás začalo nejtěžší období, které jsme kdy zažili.

Je to jednoduchá rovnice: nejsou hosté - nejsou příjmy. Ale zvířátka mají své potřeby, které se musí naplnit. "Nepíše se nám to snadno, vždycky jsme se snažili na všechno si vydělat sami, ale teď každým dnem silněji cítíme, že abychom toto neveselé období nějak přečkali, potřebujeme Vaši pomoc. Za jakoukoliv částku budeme my i naše zvířátka velmi vděční. Z celého srdce děkujeme!"

Poděkování

14. 05. 2021

Milí přátelé, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za obrovskou pomoc. Ani v nejdivočejších představách by nás nenapadlo, že cílová částka bude vybrána tak rychle a navíc výrazně navýšena. Moc Vám všem děkujeme, velmi si toho vážíme. Děkujeme i za krásné vzkazy, které jste nám poslali - číst je bylo pro nás radostí i úlevou, že "to" děláme dobře a máme Vaši podporu:-)

Výtěžek sbírky využijeme nejen na zajištění krmení pro naše zvířátka, ale máme v plánu také dovybavit dětské hřiště a rozšířit expozici okrasného ptactva - s tím už jsme začali a nově tak u nás můžete pozorovat zebřičky.

Moc se těšíme, že už se brzy vše vrátí do starých kolejí a budeme se moci na farmě potkávat při našich tradičních akcích.

DĚKUJEME!

Zbierku dosiaľ podporili 122 darcov

121 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Děkujeme, že Vás tu máme! :-) vždycky se rádi vracíme pomazlit zvířátka i pro nějakou tu dobrotu :-)“
1 000 Kč — Natálka pred 3 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Přejeme farmě rychlé zotavení. Už se neskutečně těšíme na posezení u pivka v příjemném prostředí, ať už na farmě či pod farmou :o) Držte se.“
1 000 Kč — Monika a David pred 3 rokmi

„Držím palce a hodně štěstí!“
1 221 Kč — Kateřina pred 3 rokmi

250 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

300 Kč — Marie pred 3 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Držíme palce :-)“
1 000 Kč — Heřmánci pred 3 rokmi

„Máme vás rádi“
500 Kč — Markéta s rodinou pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Po pádu ze střechy zůstal táta Honza ochrnutý. Pomozme mu rehabilitovat!
101 %

Po pádu ze střechy zůstal táta Honza ochrnutý. Pomozme mu rehabilitovat!

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
11 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Kdo nepomáhá, není Čech: Mistrovství v dárcovství!
5 %

Kdo nepomáhá, není Čech: Mistrovství v dárcovství!