Pomoc pro zvířátka z MiniZOO Farma Klínec

Klínec / Organizer: Klínečtí kozlíci z.s. moc.liamg@avothcart.anela

{}
0 %

Pomoc pro zvířátka z MiniZOO Farma Klínec

Amount raised 89 506 Kč of 50 000 Kč goal
Left -903 days
179 % z původního cíle
The campaign has ended 08. June 2021

Help by sharing

Trachtovi před lety koupili, opravili a otevřeli pro veřejnost farmu v Klínci. Od začátku věděli, že budou hospodařit "s otevřenými vraty", aby se mohl kdokoliv přijít podívat... vždyť kde mají dnešní děti možnost potkat kozu, ovci nebo krávu? Postupně na farmě vybudovali miniZOO plnou zvířátek - králíků a morčat, zakrslých koz, miniprasátek, oveček a spousty druhů drůbeže a okrasného ptactva.

Díky programům pro školy a akcím pro širokou veřejnost, které pravidelně pořádali, přicházelo mnoho návštěvníků a byť vstupné do miniZOO bylo na dnešní poměry spíše symbolické, vybraná částka každý měsíc nemálo pomáhala s náklady na krmení, veterinární péči a údržbu velkorysého dětského hřiště, které je na farmě volně přístupné. Další příjmy přinášel provoz hospůdky a maličkého penzionu. S příchodem covid-pandemie a přísnými vládními opatřeními se ale všechno změnilo.

Farma, jindy plná hostů a dětského skotačení, ztichla a posmutněla. A pro nás začalo nejtěžší období, které jsme kdy zažili.

Je to jednoduchá rovnice: nejsou hosté - nejsou příjmy. Ale zvířátka mají své potřeby, které se musí naplnit. "Nepíše se nám to snadno, vždycky jsme se snažili na všechno si vydělat sami, ale teď každým dnem silněji cítíme, že abychom toto neveselé období nějak přečkali, potřebujeme Vaši pomoc. Za jakoukoliv částku budeme my i naše zvířátka velmi vděční. Z celého srdce děkujeme!"

Poděkování

14. 05. 2021

Milí přátelé, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za obrovskou pomoc. Ani v nejdivočejších představách by nás nenapadlo, že cílová částka bude vybrána tak rychle a navíc výrazně navýšena. Moc Vám všem děkujeme, velmi si toho vážíme. Děkujeme i za krásné vzkazy, které jste nám poslali - číst je bylo pro nás radostí i úlevou, že "to" děláme dobře a máme Vaši podporu:-)

Výtěžek sbírky využijeme nejen na zajištění krmení pro naše zvířátka, ale máme v plánu také dovybavit dětské hřiště a rozšířit expozici okrasného ptactva - s tím už jsme začali a nově tak u nás můžete pozorovat zebřičky.

Moc se těšíme, že už se brzy vše vrátí do starých kolejí a budeme se moci na farmě potkávat při našich tradičních akcích.

DĚKUJEME!

122 donations

121 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Děkujeme, že Vás tu máme! :-) vždycky se rádi vracíme pomazlit zvířátka i pro nějakou tu dobrotu :-)”
1 000 Kč — Natálka 3 years ago

777 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Přejeme farmě rychlé zotavení. Už se neskutečně těšíme na posezení u pivka v příjemném prostředí, ať už na farmě či pod farmou :o) Držte se.”
1 000 Kč — Monika a David 3 years ago

“Držím palce a hodně štěstí!”
1 221 Kč — Kateřina 3 years ago

250 Kč — Anonymous donor 3 years ago

300 Kč — Marie 3 years ago

121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Držíme palce :-)”
1 000 Kč — Heřmánci 3 years ago

“Máme vás rádi”
500 Kč — Markéta s rodinou 3 years ago

Discover more

Merry Christmas for children of single parents
55 %

Merry Christmas for children of single parents

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie
46 %

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie

Vánoční sbírka pro kočky ze Sluníčka
59 %

Vánoční sbírka pro kočky ze Sluníčka