Pomáháme lidem s migrénou svobodně žít – přidáte se k nám?

Praha / Sbírku organizuje Migréna-help, Spojené hlavy, z.s.

{}

Pomáháme lidem s migrénou svobodně žít – přidáte se k nám?

0 %

Vybráno 0 Kč z 50 000 Kč
Zbývá -193 dnů
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Věděli jste, že více jak 300 tisíc z nás nemůže kvůli opakujícím se krutým bolestem hlavy normálně pracovat nebo se starat o děti? A že každý z těchto lidí kvůli své nemoci - migréně - za rok ztratí odhadem 100 dnů svého života? 

My máme pro tyto lidi účinnou pomoc a vy máte tu moc přispět k tomu, aby se k nim dostala. Jdete do toho? Tak se zasaďte spolu s námi o to, aby ještě více lidí s migrénou mohlo svobodně pracovat a žít. Bez vás pomůžeme tisícům, ale s vámi dokážeme víc! 

 

"Bez Migréna-help bychom byli na migrénu sami - já a můj 10letý syn, který se s migrénou potýká. Nevěděli bychom, jak s ní pracovat a kde hledat odborníky a léčbu. Teď jsme v tom spolu a díky tomu jsme silnější!"

Marie a Kubík


Jak sbírka pomůže

Pokud přispějete, budeme moci ještě více lidem s migrénou poradit v našich poradnáchlékařské, sociální a pracovní, budeme je moci podpořit v rámci kruhů sdílení v dalších městech ČR, nabídnout jim více šikovných publikací, realizovat ještě více osvětových kampaní a zasazovat se za ně na dalších důležitých místech. Jdete do toho s námi?

Moc děkujeme.

Partneři sbírky 1

Leather Design

Partnerem sbírky je e-shop leather-design.com a jeho zákazníci.