Pomáháme lidem s migrénou svobodně žít – přidáte se k nám?

Praha / Organizer: Migréna-help, Spojené hlavy, z.s. moc.liamg@sz.pleh.anergim

{}
0 %

Pomáháme lidem s migrénou svobodně žít – přidáte se k nám?

Amount raised 0 Kč of 50 000 Kč goal
Left -55 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2023

Help by sharing

Věděli jste, že více jak 300 tisíc z nás nemůže kvůli opakujícím se krutým bolestem hlavy normálně pracovat nebo se starat o děti? A že každý z těchto lidí kvůli své nemoci - migréně - za rok ztratí odhadem 100 dnů svého života?

My máme pro tyto lidi účinnou pomoc a vy máte tu moc přispět k tomu, aby se k nim dostala. Jdete do toho? Tak se zasaďte spolu s námi o to, aby ještě více lidí s migrénou mohlo svobodně pracovat a žít. Bez vás pomůžeme tisícům, ale s vámi dokážeme víc! 

Migréna může mít nespočet spouštěčů a často je to běh na dlouhou trať odhalit její příčinu. Proto jsme tu my! Naše poradna Migréna – help podporuje pacienty trpící migrénou a pomáhá jim situaci stabilizovat.

Jak sbírka pomůže

Pokud přispějete, budeme moci ještě více lidem s migrénou poradit v našich poradnáchlékařské, sociální a pracovní, budeme je moci podpořit v rámci kruhů sdílení v dalších městech ČR, nabídnout jim více šikovných publikací, realizovat ještě více osvětových kampaní a zasazovat se za ně na dalších důležitých místech. Jdete do toho s námi?

Moc děkujeme.

Patrons 1

Leather Design

Partnerem sbírky je e-shop leather-design.com a jeho zákazníci.