Podpora pro Martina: Změňme společně jeho cestu s RS

Ostrava / Sbírku organizuje Martin Miko

{}

Podpora pro Martina: Změňme společně jeho cestu s RS

0 %

Vybráno 0 Kč z 1 490 841 Kč
Zbývá 75 dnů
Sbírka byla ukončena 13. května 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Martin, je mi 30 let a trpím progresivní roztroušenou sklerózou. Mé diagnózy si lékaři bohužel všimli pozdě. Mám potvrzenou progresivní verzi RS, což je ta nejhorší a je na ní takřka jen jediný účinný lék. Při dalším vyšetření mi byla také zjištěná degenerace páteře, která mi způsobuje bolesti při chůzi, v posledních 3 letech mi ale přibyla také cukrovka, celiakie, žaludeční vředy, neuropatie všech končetin.

Moc bych chtěl začít zase žít, mám krásnou přítelkyni, díky níž vše zvládám lépe. Bohužel jsem zatížen hypotékou, která mi komplikuje soustředění se na rehabilitace a terapie, které bych měl podstupovat, aby nedošlo k velkému zhoršení mého zdravotního stavu, a které mi i po psychické stránce pomáhají si znovu více užívat život.

Výtěžek sbírky použiji na rehabilitace a pořízení novějšího auta, které potřebuji k dopravě na rehabilitace a k lékařům. 

Rodina mi více pomoci nemůže, matka na tom po rozvodu není vůbec dobře a otec je těžce nemocný a sám splácí rozvodové vyrovnání.

Mým snem je užít si čas, který na tomto světě ještě mám a žít kvalitní život. Moc děkuji všem za podporu.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Partneři sbírky 1

2805

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2805. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.