Patrová postel pro 3 děti samoživitelky Lucie

Jeseník, Bernartice / Sbírku organizuje Lucie Žigová

{}
0 %

Patrová postel pro 3 děti samoživitelky Lucie

Vybráno 13 300 Kč z 13 300 Kč
Zbývá -332 dnů
100 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 29. října 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Lucie a starám se sama o 3 děti: maličkou Vladislavu (2,5 let), Sebastiana (6 let) a nejstarší Lauru (8 let). Letos jste nám již jednou neuvěřitelně pomohli s nedoplatkem za energie. Bydlíme v malé vesničce u Jeseníku v malém bytě ve stejném domě, jako moje sestra s dětmi i s naší maminkou. Děti si často na zahradě před domem společně hrají a velmi je to baví. Také za námi dochází naše sociální pracovnice ze SAS Člověk v tísni, se kterou pracujeme na zvládnutí hospodaření, ale i na péči o děti s režimem a pevnou vůlí. 

Věnujeme se dětem – malujeme si nebo s nimi hrajeme hry.

V bytě mají všichni tři společný malý pokojíček, ale podmínky zde nemají úplně ideální k nastavení řádu a budoucímu vývoji. Aby jim byl dopřán klidný a zdravý spánek, potřebovaly by novou postel, na kterou já ale nejsem zatím schopna našetřit. Nová patrová postel ale také pomůže uzpůsobit prostor tak, aby nejstarší Laurinka, která brzy půjde do školy, mohla mít v pokoji vlastní prostor na učení a klid.

Pomoc pro samoživitelku

Tím, že jsem zůstala na všechno sama, jsem se ocitla ve finanční tísni. Otec dětí je ve výkonu trestu, a tak z jeho strany nemáme žádnou podporu. Díky vaší pomoci, jsme se již jednou dostali ze začarovaného kruhu, a i když se nám stále hospodaří stěží, snažím se jak jen to v rámci možností lze. Nicméně v aktuální době zdražování nákladů na bydlení i potravin ze svých příjmů nejsem schopna našetřit dostatečnou rezervu na nenadálé výdaje, jako je tento.

Proto mě naše sociální pracovnice doporučila jako vhodnou kandidátku na sbírku. Moc ráda bych svým dětem dopřála postel, která jim zlepší kvalitu života. Všem, kteří nám v této cestě znovu pomohou, od srdce moc děkuji.

Sbírku již podpořilo 12 dárců

68 Kč — znesnáze21 před rokem

2 112 Kč — Anonymní dárce před rokem

223 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

158 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 221 Kč — Anonymní dárce před rokem

„O krůček blíž k nové posteli. :-)“
777 Kč — Eva Mlčoušková před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

778 Kč — Richard Benett před rokem

6 113 Kč — Anonymní dárce před rokem