Nový domov pro nemocného Slávka a Simonku

Vítězná / Sbírku organizuje Silvie Gažiová

{}

Nový domov pro nemocného Slávka a Simonku

0 %

Vybráno 2 050 Kč z 25 000 Kč
Zbývá -36 dnů
Sbírka byla ukončena 16. června 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den, jsem samoživitelka a pečuji o 2 děti. Syn Slávek (16) je vážně dlouhodobě nemocný , každý den užívá plno léků s diagnózou selhávání ledvin způsobenou závažným genetickým onemocněním. Počítáme s tím, že časem bude potřebovat transplantaci. Tyto potíže ho omezují v běžném životě, nemůže sportovat, namáhat se, bývá často unavený. Nyní řešíme žádost o příspěvek na péči. Simonka (15) chodí do základní školy, ráda tancuje a dobře se učí, jsem na ní pyšná, pro brášku je velkou oporou.

Bohužel synův zdravotní stav není naší jedinou starostí. Akutálně řešíme problém s bydlením. Bydleli jsme 5 let v podnájmu, majitel však byt prodal a my dostali výpověď.

Další ubytování se nám nepodařilo zatím zajistit, proto nyní žijeme u nejstarší dcery . Tady však dlouho zůstat nemůžeme, byt je příliš malý a dcera má vlastní děti.

Jak sbírka pomůže?

Proto prosím o pomoc do začátku v novém domově. Na kauci s minimálním příjmem neušetřím, jsem v evidenci úřadu práce. Zaměstnání jsem musela opustit z důvodu péče o Slávka. Snažím se přivydělat alespoň brigádně na pár hodin denně.

Děkuji za jakoukoliv podporu! Silvie

Sbírku již podpořilo 2 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

50 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci